Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hány évesen kezdtetek őszülni?

Ti hány évesen kezdtetek őszülni?

Figyelt kérdés
26 évesen kicsit korai, nem?... :(

2015. jan. 15. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem őszülök (vagy csak nem látszik a szőke hajamban :D), de voltak osztálytársaim, akiknek már gimiben 17-18 évesen voltak ősz szálai/tincsei.

Aztán ismerek olyan csajt, aki 20-21 évesen kezdett, olyan srácot is, aki 20 éves kora óta szorgalmasan növeszti az ősz tincseket (még csak 28 éves és már több ősz haja van, mint eredeti színű).

Szóval korai, nem korai, vannak bőven, akik jóval korbánnak elkezdenek őszülni.

Aztán ott vannak azok, akik még 50 éves korukban sem...

2015. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

17 évesen találtam az első ősz hajszálamat. Most 25 vagyok és kb 10-15 ősz hajszálam van (amit látok).

Az egyik nagymamám már 40 évesen teljesen ősz volt, a másik 70 évesen sem. Ez genetika...

2015. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12eves voltam kb. De legalabb ebbol tudtam melyik szulom agara utottem habar igy is mondtak hogy az anyaira de ezutan teny volt.
2015. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Korai - nem korai van ilyen. Lehet stressztől de lehet genetika.

Ha nő vagy, sztem mielőbb festesd be a hajad. Férfiként annyira nem gáz sztem.

2015. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mauvi válasza:
38 múltam és egy szál ősz hajam sincs. :) A párom 2 hónappal idősebb nálam és szinte teljesen fehér a haja. A húga 18 évesen már festette a haját emiatt. Nem hiszem, hogy a stressz függvénye, mert ha valaki, akkor én tényleg stresszes életet élek... Szerintem genetika. Anyukám is nagyon későn kezdett őszülni. Szerencse kérdése.
2015. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!