Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mikor kezdtetek el...

Anyukák mikor kezdtetek el őszülni? Elkezdtetek már?

Figyelt kérdés
Én 25 éves vagyok, és már van vagy 10 ősz hajszálam.
2012. szept. 22. 10:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

30 vagyok és alul (egyelőre takarásban) több mint 10 ősz hajszálam van...:S

Egy két év és bezony mehetek festetni...A fodrászom is megmondta....:S Ez a terhességgel, szüléssel összefügghet vajon???

2012. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát erre próbálok én is rájönni...:)
2012. szept. 22. 10:37
 3/20 anonim ***** válasza:

29 éves vagyok, nincs ősz hajszálam.

a barátnőm szintén annyi idős és festi a haját mert már nagyon látszik, hogy őszül :S

3 évesek a fiaink. nem tudom, szerintem inkább genetika lehet, apám 55 éves és fekete a haja, nagymamám 5-6 éve őszült meg, neki is dús, fekete haja volt, de hogy dédimamaként őszült így soha nem festette, büszke rá :D

2012. szept. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát ha nekem majd úgy őszül, hogy tincsekben, vagy összhatásilag jól néz ki, nem fogom festetni...attól függ.
2012. szept. 22. 10:41
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem már terhesség előtt is volt 2-3 ősz hajszálam a fejem tetején. Most 4 éves a kisfiam és kb. 5-6 ősz hajszálam van. Szerintem is inkább genetika, nem függ össze a terhességekkel és a szülésekkel.
2012. szept. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok, 3 éve szültem, de még nincs ősz hajszálam. Szerintem is ez inkább genetika elsősorban, másodsorban pedig környezeti összhatás, pl mennyit stresszel valaki, és szerintem az sem mindegy, hogy min stresszel valaki és milyen mértékben. de mondom, elsősorban genetika szerintem.
2012. szept. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 nevem-senki ***** válasza:
36 vgyok, és pár szál ősz hajszálam van. Már gondolkodtam, h befestetem, de még húzom-halasztom. Szerintem genetika.
2012. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

27 évesen középvezető beosztásba kerültem, ami nagyon stresszes időszak volt. akkor kezdtem el őszülni. Most 36 vagyok, festetni kell sajnos, mert elég sok ősz hajszálam van. :-(


Ja, 29 és 33 évesen szültem, nem hinném, hogy összefüggésben van az őszülés a szüléssel, és a stressz számlájára írtam. Szüleim 65 és 66 évesek, apukám kb 10 éve őszül, de még nem teljesen ősz, anyukámnak szerintem kevesebb ősz hajszála van, mint nekem.

2012. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
és a stressz = én a stressz
2012. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

28 vagyok nekem tavaly kezdett nagyon sok ősz hajszálam lenni, kiderült tavasszal, hogy alulműkődik a pajzsmirigyem.


Üdv két gyermekes Anyuka.

2012. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!