Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy bőrgyógyász azt mondja...

Ha egy bőrgyógyász azt mondja vizsgálat után, hogy nincs baj az anyajegyemmel, akkor megnyugodhatok? Vagy előfordulhat, hogy ha levetetném és szövettanra küldenék, akkor kiderülne, hogy baj van?

Figyelt kérdés
Nincs rá panasz, csak csúnya.
2015. jan. 17. 18:58
 1/5 supra01 ***** válasza:
Megnyugodhatsz, nem lesz gond vele. Nagyon rossz helyen van?
2015. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs rossz helyen annyira, engem legalábbis nem zavar, csak elég csúnya, mindig is az volt, ezért levetetem. Csak félek a szövettantól egy kicsit, viszont bőrgyógyász azt mondta, hogy nem lát nagy gondot. Csak azért ijedtem meg, mert itt olvastam a neten olyan történeteket, hogy nem volt panasz rá, mégis kiderült levétel után, hogy rosszindulatú.
2015. jan. 17. 19:27
 3/5 supra01 ***** válasza:

Én a helyedben békén hagynám, ha nem zavaró.

Jajjj, itt mindig csak ijesztgetik az embert, és mindig a legrosszabbat írják. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni!!!

2015. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Orvos szerint indokolt a levétele, nehogy baj legyen később, azért vetetem le.
2015. jan. 17. 21:42
 5/5 supra01 ***** válasza:
Értem, akkor drukkolok!!!
2015. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!