Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a cell-1...

Roxanne7 kérdése:

Mi a véleményetek a cell-1 krémről? Terhességi csíkjaimat szeretném eltüntetni, kipróbáltam sokféle krémet, de nem halványodtak el látványosan. Aki esetleg használja, kérem írja meg, hogy hatásos-e, mennyi idő után kezdett javulni.

Figyelt kérdés

#cell-1 krém #terhességi csíkok eltüntetése
2015. jan. 22. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:

jézusom, nehogy megvegyétek ezt a f_st!

ha megnézitek az összetevőit:

[link]

láthatjátok, hogy alig van benne a nagy reklámozott csiganyál alapanyagból. ráadásul a 2. összetevője alkohol, ami nagyon szárítja és irritálja a bőrt. szóval ez egy alkoholos hidratáló, amibe tettek kb. egy csepp csiganyálkát. ráadásul rohadt drága mindehhez képest. ennyiért már márkás high end krémeket is vehetnétek.

ha igazi csigás krémet szeretnétek, akkor a koreai benton vagy mizon márkát próbáljátok ki, ebayről rendelhetőek. harmad-negyed-fele annyiba kerülnek, krémtől függően, és az első összetevőjük a csigagél. szóval hatnak.

2015. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wolveirne válasza:

A kedves válaszadó ide is bemásolta ugyanazt a lehúzós szöveget... Nem tudom, lehet konkurenciát vélt fellelni a Cell-1ben és rontja az üzletét :)


Bár nincsennek terhességi csíkjaim (aminek mellesleg semmi köze a terhességhez, csak utána kellene nézni), de volt egy vakbélműtétem és ezt a heget szeretném halványítani. Mindkét esetben felületi "bőrhibáról" van szó. Az első dobozt borotválkozás utáni krémnek szántam, a másodikat megpróbálom a heg kezelésére. Nyilván tovább fog tartani és még pár nap után alig, vagy nem lehet még látni az eredményt, de bizakodó vagyok. Már csak azért is mert egyszer már bevált, mint borotválkozás utáni krém és mint "pattanástalanító" és ismerősöknél is pozitív volt a hatás (kinél rövidebb, kinél hosszabb idő után).

2015. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én 3-4 hetet tudnék mondani és nem ártana odafigyelni a táplálkozásra. Egy light-os diéta és egy kis mozgás és nem is fognak többé előjönni. A krémmel pedig el lehet tüntetni ezeket a csíkokat is. Egy ismerősöm használta ilyenre és nála szépen fokozatosan halványodott, de kellett hozzá idő (azt hiszem, 1- másfél hónap), de ez szerintem mindenkinél máshogyan hat.
2015. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kedves Wolverine!

tessék, itt látom, mennyi csiga van benne:

[link]

kemény 9. hely, jó "sokat" érhet...

felháborít, hogy egy ilyen szinten semmi, rossz összetevőjű krémet árulnak ennyi pénzért. értek a krémkészítéshez, ismerem a káros és a jó hatóanyagokat, értek a bőrápoláshoz, ezért háborít fel. komolyan, alkohol, a második helyen? istant bőrszárazás.

mellesleg elég fura, hogy te minden vélemény alatt ennyi jót írsz, még krémmánián is, ahogy kemény 1 hozzászólásod van, ehhez a krémhez. kicsit sem átlátszó.

én nem árulok semmilyen krémet, csigásat sem. de használok, nagy elégedettséggel. de nem ezt az 1000 ft-os érő valamit. aki normális csigás krémet akar, rendeljen ebayről. ebből nekem mi hasznom származna ugyan? mizon, benton a legjobb.

2015. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wolveirne válasza:

A kemény 9. hely az milyen mértékegység? Még mindig nem látom, hogy grammra mennyi van benne. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy másoknak használ (aki mellesleg ki is próbálta és úgy mond véleményt). Nekem aztán mindegy, ki mit használ. Én nem próbáltam ki millió krémet, csak egy párat, de azok közül egyik sem használt. Megjegyzem azok közt volt olyan, ami másnak ugyan akkor használt. A tanulság ebből az, hogy ami neked nem használt, az nem jelenti azt, hogy másnak sem fog. Ez természetesen fordítva is igaz.


Az viszont, hogy úgy mondasz véleményt egy termékről, hogy ki sem próbáltad, nem egy okos dolog.

2015. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen, mindenkinek más válhat be, de mit várunk egy krémtől, aminek a fő összetevője az alkohol, néhány hidratáló, a hangzatos hatóanyaga, amivel meg a krémet reklámozzák az összetevők végén kullog valahol? pffff ez nagyon gáz.

nyilván nem lehet tudni, hogy hány gramm vagy százalék van benne, de mindenki tudja, hogy az összetevő listában az van elől, amiben a legtöbb van, a 8. hely után lévő összetevők vajmi keveset nyomnak a latba.

2015. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!