Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kész a blogom! Szerintetek...

Kész a blogom! Szerintetek mit javítsak rajta, hogyan tehetném jobbá?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 23. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Pl.nem agyoneffektelt képeket rakjál fel...
2015. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rakj fel valami normálisabb képet.

A posztok jók,de nem elég pontosak.pl.sima zöld tea is megteszi mint pickwick vagy az nem jó,hidegen vagy melegen kell vele arcot mosni stb...

Képek lehetnének.

Amúgy ari vagy hány éves vagy?

23l

2015. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a képek rosszak, de írtam is, hogy most nincs telóm, szóval nem tudok újjat csinálni. Ez zavar engem is.://

A teásat pontosítom. Köszi :))

Amúgy bármelyik jó:D Szobahőmérsékletűvel mostam:)

2015. jan. 23. 12:27
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
tanulj meg helyesen írni, rengeteg a helyesírási hiba és nagyon gáz.
2015. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
észben tartom. kösz
2015. jan. 23. 13:39
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Képek nincsenek, ami van az is szörnyű minőségű.

A fogalmazás olyan, mintha egy második osztályos, átlagos képességű gyerkőc írta volna, borzalmas olvasni. A szerkesztés is elég összecsapott, sorkizárásról hallottál már? A helyesírás sem túl felemelő.

Ez így elég értékelhetetlen, tipikus "13 éves kislány szépséggurunak képzeli magát, de nem az" blog, amiből kétmilliárd meg huszonhat van a neten, többsége 1-2 hónap alatt fel is adja.

Szerintem gyűjts témát, ügyelj arra, hogy amit leírsz, az minőségi legyen és majd térj akkor vissza a blogolás kérdésre, ha lesz egy normális fényképezőgéped is (nem, a telefon nem az), amit használni is tudsz. Már ha komolyan gondolod.

Hogy pozitívat is mondjak, a színválasztás okés, nincs agyoncsicsázva és nem folyik ki a szemem tőle.

2015. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fényképezőgép esetleg?

Nem arról van szó, hogy telefonnal nem lehet nagyon jó képeket csinálni, csak ahhoz kéne némi szaktudás is. Azt meg innen megmondom, hogy neked nincs. Az meg a másik, hogy ha dekorkozmetikai termékekről szeretnél majd cikkeket írni és képeket közölni, értelmét veszti a dolog, ha kép nem adja vissza a színét a cuccnak. Szóval fényképezőgép + fotográfia alapjai, neten nagyon jó magyar nyelvű cikkeket lehet hozzá találni.

A másik, hogy nagyon nehéz egy beauty bloggert komolyan venni, ha a saját magáról feltett képei értékelhetetlenek. Lehet, hogy megadta magát a telefonod, de mégis mennyi erőfeszítésbe kerülne egy barátot megkérni, hogy fotózzon le, aztán küldje el e-mailben a képet? Na.


Egyébként nem lesz ez rossz, könnyen olvasható, jól tagolt stb. De a "hejes irásodatt" tényleg nem ártana megszerelni.


Tartalmi kötözködés: tök jó, olajos hajpakolás. Mennyi ideig hagyod fenn? Milyen gyakran alkalmazod? Mivel mosod le?

2015. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez egy régi kép. A hajam hosszát hivatott mutatni, mielőtt hullani kezdett. Azért van rajta filter, mert a profilképem is volt. Szerintem a hajam ettől függetlenül látszott rendesen. Addig meg nem készítek bejegyzést amikhez nagyon kell kép, amíg nincs telefon, vagy fényképezőgép.

De köszönöm szépen mindenkinek a kritikát.:) Egyébként 17 éves vagyok, de akkor majd odafigyelek a fogalmazásra is.

2015. jan. 23. 15:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként igyekeztem kijavítani mindent amit mondtatok. Kivéve a képet. Azzal nem tudok mit csinálni.:/
2015. jan. 23. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!