Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontott hajfestés után le...

Elrontott hajfestés után le akarom szivatni a hajam, de a fodrász megmondta, hogy csak egy hónap múlva, és akkor is csak úgy ha kicsit javítok a hajamon. Mégis hogy javítsak rajta?

Figyelt kérdés
Szóval az volt, hogy magamnak befestettem itthon a világos hajamat, de nagyon sötétnek találtam az eredményt, elmentem fodrászhoz, és másnap befestette, és még söétebb lett. De ez már a 3. elrontott hajfestésem egymás után, tehát kb. 2 hét alatt 3-szor lett festve a hajam, és nagyon kiszáradt. Mondtam a fodrásznak, hogy szivassuk le azonnal, de azt mondta, hogy javítsak kicsit a hajamon, és kb. egy hónap múlva leszívjuk, ha javul addig a sprőd hajam. Mit tehetnék, hogy javuljon??? Azt mondta a fodrász, hogy olyan soha nem lesz mint azelőtt volt, de azt mondta, hogy javítsak a hajamon, pl. a balzsamot hagyjam rajta fél óráig, ennyit mondott, de ma is rajta hagytam, és ugyanolyan sprőd. Mit tegyek??

2013. dec. 27. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fog 1 alkalomtól rendebe jönni a hajad,de szerintem kezdésnek váltsál fodrászt,ha hajlandó volt ilyen rövid időn belül festeni és még csak nem is bírta rendesen befesteni...

Amúgy igen,had rajta több ideig a balzsamot,de szerintem célszerűbb lenne a vitaminos pakolás,belső ápolásnak egyél élesztőt vagy élesztő tablettát,ha lehet kerüld a vasalást/szárítást-

2013. dec. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendszeresen szedj vitaminokat, használj rá pakolást, hajvégápolót. Ne vasald, ne göndörítsd még hővédővel sem sem.
2013. dec. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és milyen pakolásokat csináljak rá?? De a fodrász nem tudta, hogy előtte 2-szer festettem a hajam, mert tudtam, hogy akkor nem fogja befesteni, így azt mondtam neki, hogy 2 hete festettem.
2013. dec. 27. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell megijedni. Vegyél Kallos hajpakolást (végülis mindegy, melyiket, van többféle, de mind jó). Egy ezresből kijön egy literes bödön, úgyhogy nem drága egyáltalán.

Nedves hajra felkened, befolpackozod, törölközővel bebugyelálod, és legalább fél órán át meleg helyen maradsz. Utána lemosod, és kész. Persze egy alkalom még nem elég a csodához, de sokat segít.

Én a saját szőkített hajamra a ricinusolajat használom, mosás előtti este jól bekenem a hajam, bekötöm, és egész éjjel rajtam van. Reggel mosok hajat. Ez is jó. Aztán ha kókuszolaj akadna, az is jót tenne.

2013. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2013. dec. 29. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!