Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eléggé hullámos a hajam ami...

Eléggé hullámos a hajam ami nagyon zavar. Valahogy nemlehetne hő nélkül egyenessé tenni? Már próbáltam úgy hogy ha száritoma hajam lefelé huzni a hajszáritot de nem nagyon akar egyenesebb lenni

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

En is sokaig utaltam a hajamat, de nem valt be semmi modszer, amitol egyenes lehetett volna

Most meg imadom. Szerintem egy ido utan-ha mast nem tudsz vele tenni- elfogaod. A hullamos/gondor hajat amugy is kulonlegesnek latjak. A osztalytarsaim(foleg a fiuk) azzal szoktak szorakozni.

2015. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát mivel hátam közepéig ér ezért nem olyan fura sőt több mint hátam kozepe.... csak nekem nem igazán tetszik..bár testvvéremnek kiskorában valami iszonyat göndör haja volt aztán később már alig volt benne hullám..ugyhogy remélem vannak csodák
2015. jan. 24. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne utáld! nekem is hullámos a hajam, derékig ér. régen utáltam, minden lánynak egyenes volt, azt hittem kilógok a sorból stb. most már úgy vagyok vele, hogy az egyenes hajnál nincsen unalmasabb. imádom hogy dús, és nem lapul le, mint az egyenes. a barátnőim is folyton azzal nyaggatnak hogy bárcsak nekik is természetes hullámok lennének benne. Igaz, hogy több törődést igényel, de imádom:) 21l
2015. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!