Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az Ilcsi...

Mi a véleményetek az Ilcsi termékeről?

Figyelt kérdés
Használta már valaki ezt a termék családot?... Es milyen véleménye volt rola?
2010. febr. 8. 18:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Ekcémára hajlamos bőrom van,nagyon érzekeny es száraz de megis van amikor ki jőn rajtam pár pattanás.Ki probáltam sok kozmetikumat de nem igazáan valt be egyik se.
2010. febr. 8. 18:19
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilcsit használok már 1 éve. Az enyhén patis, zsíros bőrömre a fekete szappant, és most vettem almás citromos habkrémet. A pigmentfoltos arcomra meg fehérítő krémet, kövirózsa habkrémet, paradicsomos napozó gélt.

Ezen kívűl kipróbáltam már a zöld szappant is, meg még sok mást is.

Nekem nagyon beváltak, szuper termékek. A halványító termékeknek köszönhetően szépen elhalvnyodtak a pigmentfoltjaim és mostmár kevésbé pattanásos az arcom.

Csak ajánlani tudom :)

2010. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jaja feketeszappan! nekem is tutti!
2010. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!