Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik ajakápolót ajánlanátok?

Melyik ajakápolót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az én szám nagyon száraz és arra keresek egy jó ajakápolót. Ti milyet használtok? illetve,akinek szintén száraz annak mi vált be.

Ezeket használtam

Labello (az összes)

Blistex Med plus,Blistex lip Massage

Neutrogena Intense repair lip balm

Neutrogena ápoló ajakír

Himalaya cocoa butter lip balm

LIP SMACKER COCA COLA

ISANA ajakápolók


NEMBAJ ha drágább csak hasson. Folyton kicserepesedik a szám és erre keresek gyógyírt.



2015. jan. 29. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Labelló.
2015. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Shea vaj. De magában egyébként semminek nem lesz hatása, ha mondjunk nem iszol eleget vagy vitaminhiányos vagy.
2015. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
carmex
2015. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

L occitane

Benecos

2015. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
miért lett a carmex leszavazva? nagyon sokan esküsznek rá a sminkesek, profik közül is. én is sokfélét próbáltam már, de messze ez a legjobb. és ahhoz képest nem drága, 1000 ft körül van max.
2015. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.:)

Még jöhetnek.

2015. jan. 29. 17:46
 7/11 anonim válasza:
Az Oriflame pici univerzális balzsamai ( lásd: [link] )nagyon jól beváltak nekem, és ez már csak azért is jó, mert azt nem csak a szádra tudod kenni. Csak ajánlani tudom, pihe puha lesz minden tőle, amihez csak hozzáér. Ha ez nem teszi rendbe a szádat, akkor nem tudom mi tudná.
2015. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2015. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

A labello-t hosszú távon nagyon nem ajánlom. Csak rosszabb lesz tőle.

A carmexet próbáld ki az nagyon jó. Az elején fura, hhogy mentolos, de nagyon hamar meg lehet szokni.

Nekem is mindig kiszárad a szám. Nagyon sokáig labello-ztam. Aztán eljutottam vele odáig, hogy naponta 20x kenegettem a számat vele. A carmexet már csak naponta egyszer kell és mégsem cserepes a szám. Ráadásul olcsóbb, mint a labello. ( A tubusos változat)

2015. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Carmex, Labello Olive &Lemon
2015. ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!