Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen mentolos ajakápolót...

Milyen mentolos ajakápolót ajánlanátok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne, mint a labello, csak mentolosban,ha van. Tehát könnyen felkenhető és átlátszó.


A Rossmannban vettem a Liana-t, ami mentolos és jó, csak tubusos és fehér. Ha felkenem, fehér lesz a szám.


Köszönöm


2010. dec. 12. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy találsz ilyet, mert a mentol inkább csak szárító hatású, és a legtöbb stiftt is kicsit az, így meg semmi értelme nem lenne. :D Én legalábbis ilyennel még nem találkoztam. :D Esetleg Douglasban nézz szét, ott szoktak lenni ilyen vackok. :D Amúgy meg vékonyan kendd a szádra, akkor nem lesz fehér.
2010. dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha vékonyan kenem, akkor is fehér lesz :)

Azért köszi a választ

2010. dec. 12. 11:33
 3/10 anonim ***** válasza:
vegyél sima ajakápolót vagy vazelint(!) tedd egy kis tégelybe, keverj hozzá mentol illóolajat, ha akarsz valami színes rúzst is hogy legyen egy kis színe és voilá :) én már sokféle illatot és színt csináltam igy és tökéletesen működik
2010. dec. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

előszöris a vazelin szárítja a bőrt..

másodszor pedig a carmex ilyen mentolos féle,hűsíti a szádat

2010. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző:

Szerintem kevered a glicerinnel. Jó ideje használok vazelint, és csak naponta egyszer kell bekennem a szám, hogy ne száradjon ki.

2010. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Rossmannban, az Essencenek van ilyen kis mentolos szájfénye, nagyon apró csillámok vannak benne, az tuti nem olyan vakolatszerű fehér :)
2010. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A petrolátum (más néven puha paraffin vagy vazelin) zselé állagú szénhidrogén keverék

Általános tévhit (mely azon alapul, hogy a bőrön ugyanolyan érzést kelt), hogy a petrolátum és a glicerin nagyon hasonló anyagok. Míg a petrolátum apoláris szénhidrogén (víztaszító), addig a glicerin alkohol, mely így poláris, azaz erősen vonzza a vizet. Tapintásuk nagyon hasonló: a petrolátum zsíros hatást kelt, míg a glicerin a levegőben található nedvesség megkötésével teszi síkossá felületet. Az érzet rendkívül hasonló, de míg az egyik vízzáró réteget képez, addig a másik vizet köt meg a felületen.


wikipédia

2010. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"glicerin alkohol, mely így poláris, azaz erősen vonzza a vizet"

Tessék, megválaszoltad a saját hülyeséged....VONZZA A VIZET=VÍZELVONÓ...tehát szárít...

2010. dec. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A carmexben is vazelin van...
2010. dec. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm a válaszokat. :)

Körbenézek a drogériákban is.

2010. dec. 13. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!