Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufrus lányok, ti milyen...

Frufrus lányok, ti milyen praktikákat használtok a frufrutok fixen tartásához?

Figyelt kérdés
Vastag, tömött frufrum van (hasonló, mint ami ezen a képen látható: [link] és már kezd nagyon zavarni, hogy minden igyekezetem ellenére a legkisebb szél is tönkreteszi, összevissza fújja, úgyhogy állandóan ellenőriznem és fésülgetnem kell, ha nem akarok hülyén kinézni. Aztán kezdtem megunni, és vettem rá hajlakkot, amivel reggelente befújom, és így legtöbbször egyben marad estig. Látványra nem látszik, viszont tapintásra nagyon kemény, és félek, hogy hosszútávon sokat ártok vele a hajamnak. Egyébként pedig körkefével szoktam emellett hajmosás után külön beszárítani, hogy ne lapuljon a homlokomra. Nektek van valamilyen módszeretek erre, vagy inkább együtt éltek az időjárás viszontagságaival?
2015. jan. 30. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
én kénytelen vagyok együtt élni vele, útálom és idegesít, de nem találtam rá hajlakkot, kérlek írd le mit használsz
2015. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én a Rossmannban vettem egy sajátmárkás hajlakkot, mivel nem volt semmi tapasztalatom róla, melyik jó, így gondoltam, elsőre megteszi. Teljesen jól végzi a dolgát, és legalább nem volt drága sem, pár száz forint. De a legjobb lenne semmit se használni. :/ Mert lehet, hogy csak én gondolom ezt már így, de mindig látok valami kivetnivalót a frufrumban napközben, főleg a szél miatt, ha meg ugyanilyen frufrus lányokkal szembetalálkozom az utcán, az övék mindig tökéletes. Ki érti ezt? :D Ezért gondoltam, hogy van rá valami titkos recept, amitől olyan tartósan és szépen megmarad.
2015. jan. 30. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Én állandóan bajlodok a széllel minden percben nézem a hajam hogy jó e már nagyon idegesítő
2015. jan. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül ezzel a problémával... De biztos van rá valami jó módszer, úgyhogy továbbra is kíváncsian várom a tapasztalatokat! :) A képet pedig látom, rosszul szúrtam be, itt van a rendes link hozzá:

[link]

2015. jan. 31. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát... Úgy látom én sem vagyok egyedül...:D Halálra idegesít, tudom... Én is várom még a választ talán a jó istentől, vagy tőletek... Mert tényleg, akárhány frufrus lány szembejön, mindnek tökéletes. -.- Nem értem..
2015. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!