Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyanoktól kérdezném, akik...

Olyanoktól kérdezném, akik hosszú hajukat egyből rövidre vágatták. Mennyire volt furcsa eleinte a rövid haj?

Figyelt kérdés
Tényleg könnyebbnek érezted a fejedet utána? Milyen hosszút vágattál le:

2015. febr. 1. 08:20
 1/6 anonim válasza:
165 centi vagyok és a derekamig ért a hajam 1 hete vágattam le vállig érőre. Nagyon tetszik, imádom hogy nem kell sokat bajlódni vele. Nem érzem könnyebnek a fejem, de jelentősen más lett. Maga a hajam lett könnyű. Nem tudom leírni normálisan, de imádom. Ne félj levágatni, gyorsan megnő. Remélem segítettem. 15/L
2015. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
165+- derékig érő hajam volt, de múlt évben nyirattam le őh... Nagyon rövidre és sokkkal jobb
2015. febr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hát közepéig érőt 5 centisre vágattam, nagyon jó volt, stílust tudtam váltani ruha cipő stb. de 2 hónap múlva már tök hasonló dolgokat tudtam felvenni, mint korábban mert gyorsan nő, és egyáltalán nem volt fiús, jó a változatosság, ne félj
2015. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Derékig érő volt vállig érő lett. -40 cm. Az elején tetszett, utána megutáltam. Nőies után kislányos lettem. Ugyan a mosás, szárítás gyorsabb volt, de gyakrabban is kellett, mert jobban látszott ha zsírosodott és mindig formázni kellett, hogy ne legyen olyan kis semmilyen.

Nem lett könnyebb tőle a fejem, bár copfban nem húzta így annyira a hajam -> dús hajam van.

Azóta szerencsére visszanőtt :D

2015. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Térdemig ért a hajam.. Kénytelen voltam levágatni,mert már töredezett. Fiúsra levágattam,de 2 hónap múlva,már az alhasamig ért.. A fodrász azt mondta,hogy nagyon gyorsan képes nőni a hajam.. Mikr levágattam,mintha kicsit "könnyebnek" éreztem volna a fejem.. :)
2015. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem derékig érő hosszú hajam volt. Semmi gond nem volt vele, nem töredezett és nagyon egészséges volt. De mégis úgy döntöttem, hogy levágatom teljesen rövidre. A fodrászom többször rákérdezett, hogy: "biztosan ezt akarod?" Én mondtam, hogy: "igen" :)

Végül nagyon rövidre lett vágva. Ollóval lett levágva, de hátul géppel lett felnyírva. Azóta 3 hetente járok vissza a fodrászhoz, mert folyamatosan vágatni és nyíratni kell. Sokkal jobban érzem magam rövid hajjal! Könnyebb a fejem is és nincs vele annyi macera mint a hosszúval. Én mindenkinek csak ajánlani tudom a jó rövid hajat! :) ;)

2015. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!