Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történhetett a hajammal?

Mi történhetett a hajammal?

Figyelt kérdés

kb. egy hete száraz lett a vége, kócolódik, hiába állítom be nem marad úgy, a végei meg összetapadnak (nehéz kifésülni emiatt). Nem vasaltam, szárítottam vagy lakkoztam, balzsammal, pakolással, és simán samponnal mosva is változatlan a helyzet. Hirtelen megváltozott, és képtelen vagyok rendbehozni. Sírhatnékom van, még a boltban sem vehetem le a sapkámat. Otthon is 2 perccel fésülködés után már vállalhatatlan, márpedig 2 fésülködés után ráhagyom, mert az sem tesz jót neki.

Mi okozhatja ezt? Mit tehetnék?


2015. febr. 2. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem teszed direkt tönkre a hajadat mindenféle durva behatással, akkor is egy idő után törni kezd a vége. Vágasd le a végét és akkor megint jó lesz.
2015. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kb. 4-5cm a hajam, és egy hónapja volt vágatva.
2015. febr. 2. 12:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Festve van?
2015. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

sőt, törni sem törik, mégis egy szalmakazal.

növeszteni szeretném egyébként, de az úgy nem fog menni, ha havonta vágatni kell... egyszerűen nemértem, ha 20 évig normális volt, miért most kell megbolondulnia..

2015. febr. 2. 12:33
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak volt, azért vágattam le, hogy kinövesszem belőle a festett részt.
2015. febr. 2. 12:35
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, és elöl csak a formáját nem tartja, de hátul ragad, és tapad, és száraz, mintha agyon lenne szőkítve, pedig nincs, és kb. fél cm van még a végén a festett részből.
2015. febr. 2. 12:40
 7/12 anonim ***** válasza:

Biztos még a festett rész miatt. Talán addig nem vetted észre így, amíg az egész az volt.

Használj hajbalzsamot. Ki kell tapasztalni, hogy neked melyik válik be.

2015. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
3 fajta van itthon, és egyik sem csinál vele semmit. A pakolások szintén.
2015. febr. 2. 13:07
 9/12 A kérdező kommentje:
3 hétig tökéletes volt vágás után, aztán egyik napról a másikra katasztrofális lett.. Lehet, hogy tényleg csak az olló segít rajta, de remélem, ha az a centi roncsoltabb rész le lesz vágva belőle, majd rendbejön, és nem kell majd havonta vágatnom, csak 2-3 havonta egy centit.
2015. febr. 2. 13:18
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt próbáld ki rá:

[link]

2015. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!