Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik nőiesebb, a festett...

Melyik nőiesebb, a festett saját vagy a műköröm?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik nőiesebb. Ha saját esetleg rövidebb körmöm van franciára festve, vagy egy hosszabb szintén francia műköröm.

Én a sajátra voksolok, de éredekelne a véleményetek. Nos?


Kérlek, írjatok kort és nemet a válaszhoz! Köszönöm szépen!


2010. febr. 9. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem a műköröm 27/F
2010. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Komolyan? De nem találod műnek?

Szerintem szebb, ha saját körmöd van, ami hosszú.


Egy ugyanolyan műköröm mű. Nem?

2010. febr. 10. 12:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a mű. Sokkal szebben meglehet csinálni a franciát, nem sárgul be és nem pattog le a festék 2 nap után. 21L
2010. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok esetben szebb a műköröm, de a sajátot is meg lehet szépen csinálni, és az legalább tényleg a Tiéd! :) Én saját köröm párti vagyok. :) 17/L
2010. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Saját a szebb, és sokkal olcsóbb is. Mindenről ami mű, lásd műhaj, műszempilla, műköröm, műmell ordít, hogy nem eredeti.
2010. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyre jobban terjed a mondás, mi szernt műkörme annak van, akinek ronda a saját körme, mondjuk ez igaz is.


Ha minőségi lakkal van festeve, nem pattog le a festék. Illetve vannak easy off zselék, amik nagyon tartósak. Viszont a műköröm lenövése ocsmány, fúj de undorító.


Szerintem is saját. Jöhetnek még a vélemények.

2010. febr. 11. 06:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy csak annak van műkörme, akinek a saját körme ronda. :D Nekem is volt már műkörmöm, kíváncsiságből, pedig nagyon szép, egészséges körmeim vannak/voltak. Am. meg lehet igénytelen a saját körmöd is, de ugyanakkor a műköröm is...Tehát nem hinném, hogy ezt így be lehetne skatulyázni.
2010. febr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18/L, sorry ez lemaradt..
2010. febr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
első vagyok. Tényleg komolyan mondom..a feleségem is kipróbálta a műt is a sajátját is növesztette, de a mű sokkal esztétikusabb volt/van:D
2010. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mű. lenövést meg úgy lehet megoldani, hogy "feltöltöd" átlátszóval.

15/L

2010. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!