Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen otthoni IPL szőrtelenít...

Milyen otthoni IPL szőrtelenítőt ajánlanátok 100 ezer Ft alatt?

Figyelt kérdés
Philips Lumea SC1991/00 nevezetű gépen gondolkodom. Vélemények?

2015. febr. 4. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek a készülékek közt a fő különbség a villanások száma egy időperiódusra. Figy ez attól függ,milyen szinű a bőröd és a szőrzeted.Ha pont beleillesz abba a világos bőr-sötét szőr kategóriában akkor neked kevesebb villanásszám/periódusu géppel is elérheted a várt végeredményt.Ha te a tökéletes páciens vagy az elvárásokra a legkisebb villanásszámú is elkéne végezze a munkát.Ugyebár a villanások száma adja meg a fő ár különbséget minnél több annál drágább.És minnél több villanásszám akkor még a határeset pl akinek sötét szőke szőrzete van annak is hatásos kezelése lehet.A philips lumea vonal a piacon a jelenlegi legjobb opció.Azthiszem ez a verziójában sem csalódnál,én ajánlom.
2015. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg erről valami vélemény: DEESS IPL 75?
2015. febr. 4. 22:17
 3/3 anonim válasza:
Remington IPL6000F. Bőven 100 ezer alatt van, bár attól függ, hogy hol vásárolod. Én 75 ezerért vettem meg online. És hatékony nagyon.
2015. márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!