Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sprőd, szálkás haj?

Sprőd, szálkás haj?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben borzalmas állapotba került a hajam. Okát nem tudom, csak tippelgetek.

Stressz és a folyadékhiány okozhat száraz, szerteágazó hajvégeket?

Váltottam tápláló sampont, az utóbbi időben gyakran vágom a hajam, de 2-3 hét, és újra sírhatnékom támad az egésztől.

Ennek lehet az a fő-fő oka, hogy nincs meg a napi ajánlott 2 liter folyadékmennyiség? Stressz/vizsgaidőszak? A hajam is hullik természetesen, szóval már-már a kiborulás szélén állok, hiszen múltkor 8-10 centit vágtam a hajamból, mondván, hogy inkább többet vágok, hátha ez a baj, de nem, eltelt 3-4 hét, és megint borzalmas.

Régen csak a hajhullással küszködtem. Szedek hajvitamint, most próbálom nem elfelejteni, és végig csinálni egy 3-4 hónapos kúrát.

Újabb csodasamponokat nem szeretnék kipróbálni. Pakolások, egyéb tippek viszont érdekelnének!

Vagy ezt belsőleg kéne "kiirtani"? Táplálkozás, egészséges életmód? Ha igen, mikre helyezzem a hangsúlyt, és mit kerüljek próbaszerűen?



2015. febr. 4. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Az argán olaj helyrerakja!
2015. febr. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!