Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért száraz a hajam balzsamoz...

Miért száraz a hajam balzsamozás ellenére is?

Figyelt kérdés
Rendesen bebalzsamozom hajmosás után, nem sajnálom róla, mégis száraz a hajam. Már akkor alig tudom kibontani a balzsamos állapotban is szenvedés a fésülködés, másnap meg még jobban. Miért? Mit tudok tenni ellene?

2015. febr. 5. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó balzsamot használsz, akármelyik nekem sem válik be. Amit szeretek, mert nagyon jól ki lehet fésülni a hosszú hajat vele, és utána is puha lesz: Kallos placenta hajpakolás.
2015. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Garnier Ultra Doux balzsamot használok és az elején jó volt, ki tudtam vele fésülni a hajam, nem értem most miért nem jó.
2015. febr. 5. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem télen állandóan romlik a hajam minősége a fűtés miatt és nagyon, nagyon száraz lesz. Lehet Te is ezért érzel változást most. Hiszen jó pár hónapja itt a fűtésszezon, ennyi idő alatt azért már tud ártani a hajnak. :(
2015. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Télen nekem sem elég a balzsam, argán olajat is használok hajmosások után. Mellesleg valami jobb pakolást használj balzsamként. Pl Kallos Latte, Serical, Imperity Milky vagy egyéb fodrászkellékes cucc. Ezek sokkal jobbak mint a DM-es, Rossmannos balzsamok. Na meg belülről is ápolni kell a hajat, igyál több vizet, étkezz egészségesen, sok zöldség, gyümölcs.
2015. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!