Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Karikás, táskás puffadt,...

Karikás, táskás puffadt, szemre van orvosság?

Figyelt kérdés
Soha nem volt karikás a szemem,de eljött az idő sok a gond a stressz.Minden nap karikás a szemem,és kicsit táskás,nem vagyok még 40-éves sem,szerintem még nem szabad ilyennek lenni. Van valami ötlet? Van rá élelem,inni való vagy krém,pakolás? Köszönettel.
2010. febr. 10. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, ha meleg teafiltert teszel rá az jó neki.
2010. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én uborkát szoktam rátenni. pl reggel a hideg uborkakarikák a hűtőből segítenek.
2010. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
beraksz egy kanalat néhány percre a hűtőbe. elég annyi időre is, míg megmosod az arcod és a fogad. kiveszed, rányomod 1-2 percig és láss csodát, gyönyörű lesz a szemed alatt a bőröd!
2010. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a krumplikarikák jótékony hatásáról hallottam, de azt néhány percnyi rajtahagyás után le kell mosni, mert a bőrödre rárakódik a fehér keményítő.
2010. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem segít rajta a sok alvás is:)
2010. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én csak 13 vagyok de mindig is nagyonkarikásak voltak a szemeim,kiskoromban is...
2010. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!