Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nagy hidegben kiszárad a...

A nagy hidegben kiszárad a szám és fáj. Mit ajánlotok rá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hallottam, hogy ha mézzel bekened az nagyon jó rá!Sztem próbált ki!:D Meg, ha kimész kenj rá szőlőzsírt és ne nyalogasd, mert akkor jobban kiszárad!


20L

2010. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
háziorvossal írass fel olyat, hogy "vitaminos bőrtápláló krém" ezt a patikában fogják majd kikeverni, és 600 forint egy nagy tégellyel. nekem nagyon bevált, a számra és a kézfejemre is. repedezett ujjaim, szám teljesen rendbe jött tőle. az illata is finom, és hűtőben tárolva sokáig eltart. naponta 2x kenem. nagyon ajánlom!
2010. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem éjszakára a Nivea kézkréme válik be. Éjszakára vastagabban be tudom kenni, nappal max. egy nagyon picikét teszek rá. És vigyázni kell, hogy ne nyalogasd sűrűn a szád!
2010. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az a helyzet, ha bekenem krémmel (nivea) reggelre megint kiszáradt és repedezett. Aztán bekenem és beérek a suliba és letudom szedni a bőrt. :S:S Ez mitől van, vagy ha labelloval kenem be akkor egy idő után "darabos lesz a szám"
2010. febr. 10. 20:48
 5/17 anonim ***** válasza:
Neutrogena fehér szőlőzsír vagy Garnier piros. Mindkettő egyformán jó.
2010. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Nekem is ez a problémám :/

De a méz tényleg jó rá!

2010. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A méz jó rá. Csak nekem este befolyik a számba:DD meg lenyalom. És nem is szeretem annyira mert kipirosodik töle . :S
2010. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Garnier Pirosat is kirpóbáltam, utána megint "darabos" a szám:( Méz most van rajta, de utána megint nem lesz jó:(
2010. febr. 10. 21:06
 9/17 anonim válasza:
Nekem ha darabos a szám, akkor vizes fogkefével jól átdörzsölöm. Az leszedi az elhalt hámsejteket, aztán jöhet a krém :) Próbáld ki, nekem bevált :)
2010. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

a garnier ajakápoló egy nagy sz.r

és én is ilyen gonddal küzdök mint te kedves kérdező:S

nekem még a szájzugban is piros:(csúnya:(még csókolózni sem tudok így.

2010. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!