Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nagy hidegben kiszárad a...

A nagy hidegben kiszárad a szám és fáj. Mit ajánlotok rá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 20:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

lehet h csak a probléma h kevés vizet iszol ... ? hmmm


nekem is kiszárad reggelre a szám de amint felkellek iszok meg teszek rá valamilyen szőlőzsírt :) és mire elkészülök suliba addigra már nem érzem a számon h száraz lenne vagy berepedezne ...

2010. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én neutrogena norvegian formula ápoló ajakírt használok. Nekem ez sokkal jobban bevált mint pl a labello. Bekentem vele a múltkor a szám és azonnal elmúlt a szárazsága. de sajnos ez sem egy csodaszer, nem elég egy nap egyszer bekenni vele, mert akkor még visszajön a szárazság. de egy nap 3-4 alkalom elég szerintem
2010. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ezekkel az ízesített szőlőzsírokkal nem árt vigyázni, mert sajnos még jobban szárítja:S

sztem probáld ki azt a patikás krémet amit az egyik válaszoló írt

2010. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Még a Primus ajakír is nagyon jó,főleg a kamillás. jó zsíros, gyógyszertárban lehet kapni. 300-400ft körül van.
2010. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Megpróbálok venni gyógyszertárba olyanokat amiket leírtatok, aztán meglássuk mi lesz:)
2010. febr. 11. 23:20
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez a sok márkás cucc használ (mint pl. Labello, Garnier stb..) Én simán bementem a gyógyszertárba, kértem szőlőzsírt és kész:) Semmi nem is volt ráírva, de nagyon jó szerintem. Ha kezd "darabosodni" a szád, azok csak az elszarusodott hámsejtek, amiket pl fogmosás után a vizes fogkeféddel eltávolíthatsz, egy kis dörzsölés és kész. Ja meg igazuk van, lehet hogy többet kellene innod:)
2010. márc. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
labello én is azt használom
2012. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!