Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiú létemre extra hosszú...

Jpeter1 kérdése:

Fiú létemre extra hosszú hajam van, már 14 éve nem vágattam belőle. Most már leér egészen a combom közepéig. Szerencsére dús és egészséges. Szerintetek nagyon gáz, hogy ennyire hosszú? Mert nem szeretném egyenlőre levágatni.

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 09:46
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
26%
Igen
2015. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%
Mindenesetre fura. Megkerdezhetem, hany eves vagy, es hogy hordod a hajad?
2015. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
28%

Fiúnak eléggé.

Ha nem zavar hord így, de én biztos nem növesztettem volna meg ennyire.

2015. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok a hosszú hajú pasik ellen, sőt, de ez a hossz már egy nőn is taszítana, egy férfin pláne. De ez csak egy vélemény, ha te így jól érzed magad, nem ér miatta olyan hátrány, ami zavarna, akkor nem mindegy?
2015. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
54%
Nyaaaam, le ne vágasd *-*
2015. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
32%
Szia! Szerinted magadnak mindenképp jót tennél, ha levágatnád. Meglátod mennyivel szabadabb érzés, ha rövidebb! A pasikon szerintem a lányoknak nem tetszik ez a nagyon hosszú haj, még lányon sem vonzó... Ja és HR-es vagyok, szóval szakmai szemmel nézve is előnytelen lehet pl. egy állásinterjún. Nem kéne, hogy emiatt bíráljanak másképp, és hidd el sok szakmabeli ilyen dolog miatt simán elvághat téged egy-egy állásinterjún.Ha mindenképp hosszú hajat szeretnél, akkor vállig, vagy áll alá érő fazont válassz, azt még össsze is kötheted, és nem tűnik igénytelennek sem! Remélem tudtam segíteni.
2015. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
*szerintem (elírtam, bocs)
2015. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz, szerintem tök jó!

Tudod, ahogy a nőknek lehet rövid hajuk, a férfiaknak is lehet hosszú. Sőt, szerintem ez kimondottan szexi. ^^

2015. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
A hosszú hajú pasik mindig a legjobbak. Feltéve hogy illik is hozzád persze.
2015. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!