Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan hidratáló krém ami...

Van olyan hidratáló krém ami a pattanások ellen is jó? Ha van légyszi linket vagy vmi ismertetőt róla

Figyelt kérdés
A bőröm kicsit szárazabb, több mitteszer és 5-6 pattanás is van mindig... korrektorozni szoktam, de már nem szeretném. minél hamarabb megakarok tőlük szabadulni. Van esetleg valami olyan korrektor vagy alapozó ami ebben segitene? vagy éjszakai, nappali hidratáló, ami kifejezetten pattanásokat is öl?

2015. febr. 16. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

krémek:

Vichy Normaderm, La Roche-Posay Effeclair Duo+

alapozó:

Clinique Anti Blemish Foundation


krémmánián keress rá, én ezeket használom és beváltak

2015. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyon jó, hidratál, eltünteti a pattanásokat, mitesszereket, hegek, tág pórusok ellen is hatásos, ráncok ellen is... szóval én csak ajánlani tudom. Kissé drága mondjuk... de nekem más még nem vált be sajnos. És 40 alatt is használható persze, én sem vagyok annyi. :D

2015. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
dm-es balea ultra sensitive nappali és éjszakai krémet, vagy a mülleres schaebens totes meer krémet, vagy a marilou bio hidratálóit ajánlom, nem okoznak pattanást, és nagyon jól hidratálnak. : ) kifejezetten pattanások elleni krém a mülleres cv cadea vera éjszakai krém nagyon jó. régen lehetett kapni essence pattanások elleni hidratálót, sajnos már nem kapható, pedig jó volt.
2015. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én csak a malus kozmetikum-ból rendelek krémet az arcomra., ami elég jól végzi a dolgát. nem csalódtam benne. sok fajta krémet kipróbáltam már, de ez utóbbi vegyszermentes krém. ennek a neve: bőr gyuladáscsökkentő krém . 2000ft-ból megvan postadíjjal együtt a 2 hónapra való mennyiség.
2015. febr. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!