Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsírosodik a hajam....

Gyorsan zsírosodik a hajam. Hogy tudok tőle megszabadulni?

Figyelt kérdés
gyorsan zsírosodik a hajam és hiába használok zsírosodás elleni sampont 4-5 nap után megint zsírosodik ráadásul vékony szálu és könnyen törik. nem tudom mit tegyek hogy ujra egészséges legyen.
2010. febr. 12. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
4-5 nap?? moss sűrűbben! én 1 héten 2Xmosok nem kell túlzásba se vinni, meg 2 naponta mosni, de max 3-4nap sztem..
2010. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vékony szálú haj sajnos ilyen, az enyém is 4-5 napot bír ki, de addigra már nem valami szép. A töredezés ellen annyit tehetsz, hogy x időnként, lehetőleg azért 2 havonta vágatsz a végéből. Amúgy ne moss gyakrabban hajat, mert átáll a hajad arra. Szerintem ki lehet bírni, hogy 3-4 napig szép a haja, az ötödiken már nem, de aztán megmosod. Amúgy az ilyen zsírosabb időszakokon használj hintőport, nekem beválik, csak a fejbőrödre közvetlenül ne szórj.
2010. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék, ha 4-5 napig kibírná! Az enyém vastagszálú és sok hajam van, de így is 2-3 napot bír csak ki. Hetente 2x mosom. Szerintem a tiéd teljesen átlagos mértékben zsírosodik, mert 4 naponta való hajmosás az ideális a tudományos megközelítés szerint. Régen mindig azt mondták, hogy heti egyszer kell mosni. Az rendben is volt addig, amíg nem volt ilyen szennyezett a levegő, szmog, füst, por,... Attól is jobban zsírosodik manapság az ember haja. Meg régen olyan erős samponok voltak, amik tényleg tönkretették a hajat ha sűrűn mosták. Ma már olyan samponok vannak, amit mindennapos használtra fejlesztettek ki, és ha minden nap nem is mosunk hajat velük, de 4-5 naponta nem ártanak a hajnak. (Nem a WU2-re és társaira gondolok, mert azok 2 hét alatt tönkrevágták a hajam. Zsírosodásra vettem, és még zsírosabb lett tőle a hajam, a vége meg totál kiszáradt és törött.)

Használj balzsamot töredezés ellen, pakolásokat. A töredezett részt sajnos semmi nem hozza rendbe, maximum javít a kinézetén, úgyhogy abból mindig vágass 1-2 centit.

2010. febr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem meg 3 napot bír ki és dús hajam van na??
2010. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem meg 2 napot bír ki és dús hajam van na??
2010. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!