Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik boltot, üzletet ajánlan...

Melyik boltot, üzletet ajánlanátok arcápolásra? Esetleg egy két ilyen "gyógyszert"/arckrémet is ajánlanátok a pattanásos bőr kezelésére?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy szedj gyógyszert! Inkább nézz utánna természetes anyagok után. Én úgy szoktam hogy amikor a pattanás kiérlik, kinyomom, és én oriflame teafaolajat kenek rá vagy 2x. Ha arckrémet veszel, vigyázz hogy milyen anyagok vannak benne, mert van olyan ami például ráncosabbá teszik a bőrt vagy rosszabbá..arckrémekkel szerintem nem érsz el semmit főleg pattanások ellen!
2015. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első, azért igazán leírhatnád, mik ezek az anyagok, amiktől ráncosak és rosszak leszünk.


És a pattanásos bőrt is kell hidratálni.


Kérdező, nem mindegy, milyen pattanások. Akne? Azzal bórgyógyászhoz kellene menni. Az pedig, hogy neked melyik márka válik be, senki nem tudja megmondani. Nézegess körül krémmánián.

2015. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Triclosan, Imidazodilinyl Urea, Phenoxyethanol és Disodium EDTA
2015. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És ezt így tényként leírod, miután ma írtál ki kérdést, hogy rosszak-e egyáltalán?
2015. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

itt olvasgass utána a pattanásos bőr kezelésének. nagyon jó cikkek vannak, nekem kb. rendbe tette a bőrömet. de ha nagyon durva a helyzet, nagyon aknés a bőröd, akkor irány a bőrgyógyász.

2015. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már van válasz rá :)
2015. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy a válaszoló nem tudja, hogy van-e ilyen tanulmány?
2015. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!