Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Gliss Kur...

Mi a véleményetek a Gliss Kur termékekről?

Figyelt kérdés

Legyen az sampon, balzsam, pakolás, spray, hajvégápoló. Bármi. Azt kaptad, amit ígértek?

Esetleg volt már olyan drogériás hajápolótok, amit csodaszernek gondoltok? Ha igen mi az?


2012. febr. 16. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt kaptam amit ígértek. Gliss kurr közül csak a sprayt használom és bevált.
2012. febr. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokáig használtam, de csodát nem tett. Sampont és balzsamot használtam igénybevett hajra. Most Baleát használok, szerintem még jobb is.
2012. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált, szép volt tőle a hajam. Viszont a spray esetében a kifésülhetősséggel voltak bajok. Most kipróbáltam a Schauma rózsaszín kifésülő sprayét is, személy szerint nekem az jobban bejött.
2012. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejöttek: a spray szépen kifésülhetővé tette a hajam, a pakolás (sárga dobozos) pedig észrevehetően javított a hajam állapotán.
2012. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem őket, most a fekete sampon és balzsamot használom, nagyon selymes tőle a hajam, és dúsabbnak is hat.
2012. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sprayt, pakolást, meg a hajvégápolót próbáltam. A spray tényleg jó volt, de elfelejtettem használni, és Elsevet használtam, de az nem jött be, nem tudom, hogy ennyin múlik, hogy azzal könnyen kifésültem, vagy a hajam szerkezete lett rosszabb, de azt szerettem. Hajvégápoló jó. Nekem a vajas pakolás van, de nem nagy durr, vagyis tudja a másik pakolásom is azt szerintem. Na a samnponjai azok, amit még sose próbáltam.
2012. febr. 16. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!