Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajbol rovid idon...

IKolbász kérdése:

Fekete hajbol rovid idon belul hogy lehetek vilagosbarna?

Figyelt kérdés
SOS!! Embertarsaim sgitsetek otletekkel hazi praktikakkal tapasztalaitokkal mert igy nem erzem jol magam eletem legrosszabb dontese volt a fekete hajszin hogyan tudnek megszabadulni tole hajroncsas nelkul

2015. febr. 22. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehogy otthon megpróbáld! Fodrász.
2015. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudod megoldani roncsolódás nélkül. Otthon semmiképp ne próbákozz, mert semmi hajad nem marad. A fodrász sem tudja roncsolódás nélkül megoldani, a szőkítő az akkor is szőkítő, a hajradír akkor is hajradír és akkor is roncsol, ha a Hajas Laci használja.

Volt feketére festve a hajam, eredeti színe mézszőke. Egy szőkítés után sötétvörös lett és már akkor tönkrement a fele. Második szőkítés után a töve platinaszőke lett, abból lefelé menet átment kacsasárgába, rézvörösbe és a vége maradt sötétvörös. A hajam felét le kellett vágni, annyira tönkrement. Később (~1 hónap múlva) ráfesttettem egy sötétszőke festéket, ez már majdnem úgy nézett ki, mint az eredeti hajam. Azzal a különbséggel, hogy az egész hajam tönkrement a szőkítéstől és olyan tapintású lett, mint a drótszőrű foxi bundája. Ezután szépen meg kellett várni, hogy a TELJES szőkítéstől tönkrement lenőjjön, folyamatos vágatás mellett persze.

Ez egy laza 2 éves procedúra volt.

2015. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajradírral nagyon jól ki lehet szedni a festéket. Nekem nem is ártott a hajamnak.
2015. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én kétszer szőkitettem ki a hajamat. Eredeti hajszínem hamvas, középszőke. Előszőr pirosas vörösre volt festve. Amikor ezt szerettem le eléggé megroncsolta a hajamatbes fel ir tört 5-10 cm-t (termeszetesen nem egyik napról a másikra, hanem pár hét leforgása alatt). Megfogadtam hogy többet nem váltok át a szőkéről. Hát nem így lett. Kb 1 évvel ezután befestettem sötétbarnára, amit természetesen megbántam.( nagyon hirtelen változik a véleményem, de az Sosem tartós) . Ezt is leszovattattam, egyetlen alkalom elég is volt es szerencsére semmit sem roncsolódott a hajam. Azóta maradtam a szőkénél és már többet nem is váltok. Nem tudom miért nem roncsolódott az utóbbinál, vagy hogy az elsőnél miert. De szerintem ez hajfüggő, hogy kinek mi árt
2015. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!