Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsek intim...

Hogyan szőrtelenítsek intim területen? Ha teljesen csupaszra akarom?

Figyelt kérdés
Leborotváltam már egyszer, de nagyon érzékeny és ki is pattogtam eléggé. Olvastam, hogy intim tusfürdőt ajánlanak és, hogy nem szabad szőr növésének ellentétes irányban borotválni. De úgy csúnya marad, nem is sima, szúr is eléggé. :/ Mit ajánlotok?

2015. febr. 25. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszerint epilálom. Hetekig sima, nem szúr már másnap :D ajánlani tudom. Vagy esetleg keress fel egy kozmetikust, aki végez intim gyantát. A borotva választása a test egyik területén se jó, csak fájdalommentes
2015. febr. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk gyantáztatod vagy epilálod, akkor utána meg kell várni hogy megfelelő hosszúságúra visszanőjön. Szóval minden nap, minden órájában biztos nem lesz babapopsi simaságú.
2015. febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érzékeny a bőröd, sok mindent nem lehet vele tenni, amíg borotválod ki fog pattogni.

Ezért tértem át a gyantára, 2 hétig teljesen sima, 4 hetente járok.

Gyantázás után tökéletesen csupasz, kb. egy hét múlva látszanak apró szőrök, de azok puhák és vékonyak, apránként tűnnek elő, nem egyszerre mint borotválás után.

2015. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!