Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz a hajam, mit...

Nagyon száraz a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Seprű szerű, száraz a hajam. Nem használok hajvasalót, göndörítőt, hajszárítót sem. Valami házi praktika vagy nem túl drága megoldás érdekelne.

2015. febr. 25. 07:08
 1/4 anonim válasza:
vegyél hajbalzsamot de olyat amit nem kell lemosni a hajadról.kallo-s márka elég jó viszonylag olcsón beszerezhető.
2015. febr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Házi patika: Sörös hajöblítés, almaecetes hajöblítés, tojás-pakolás, argán-kókusz-olíva olaj, élesztős hajpakolás.

A Kallos bár valóban olcsó, én nem ajánlom, hosszabb távon csak még jobban szárítja a hajat.

Ami nekem bevált a seprű száraz hajamra:

Fordított hajmosás. Lehet, hogy hülyén hangzik, de azóta nem szenvedek a hajammal.:

Először is, alaposan kifésülöm hajmosás előtt a még száraz hajamat. Utána bevizezem, majd erre teszem rá a hajbalzsamot/olajat/pakolást-mikor-mit éppen. Hagyom hatni 1-2 percig, majd belefésülöm a hajba, megint hagyom hatni kb 1 percig. Kiöblítem, és csak utána mosom meg samponnal.

A hajat dörzsölni tilos, ezért én csak leitatom a felesleges vizet róla. Egyébként ajánlom, hogy egy használaton kívüli pólót használj törölköző gyanánt a hajadra, sokkal kevésbé szöszösödik úgy a haj, mint törcsivel.

Remélem segítettem.

2015. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

JA, még valami: vizes hajnak soha ne ess neki fésűvel, hagyd, amíg minimum félszáraz lesz! A vizes haj nagyon nagyon sérülékeny.

Utolsó voltam.

2015. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha töredezett a hajad akkor először vágatni kell. A legjobb hajápoló száraz hajra pedig az argán olaj, bioboltból. 3-4 csepp kell a hajra ha szükségét érzed. Nem kell kimosni. És balzsamot mindig használj mosáskor. Fodrászkellékesben találsz igazán jókat.
2015. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!