Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hajamat vasárnap este...

Pankuci2001 kérdése:

Ha a hajamat vasárnap este megmosom es hetfon kiengedve van egesz napbakkor estére miért lesz zsíros? Mit tegyek hogy egy nap alatt ne zsírosodjon be?

Figyelt kérdés
Borzasztó érzés utálom lécci valaki segítsen!!

#Gyakran zsírosodó #csimbókos haj
2015. febr. 25. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

egyrészt ne este mosd meg, mert alvás közben amúgy is lelapul, illetve a párnahuzatot sem cseréled mindennap, így az is zsíros


másrészt használj a hajadnak megfelelő sampont, olyat, ami kifejezetten zsíros hajra való

2015. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Garnier zsiros hajrát használom es nem látszik a hajamon hogy segitene.
2015. febr. 25. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor talán ne azt használd :) próbálgass ki több sampont, amíg meg nem találod az igazit. Én sokáig a Pantene aqua light-ot használtam, de most egy fodrászkellékesben vettem zsíros, lapos hajra való sampont és bár még csak 4szer használtam, sokkal jobb, mint az eddigiek. Nem olcsó, de úgy gondolom, megéri, mivel legalább bevált [link]
2015. febr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!