Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám rendbe hozni?

Hogyan tudnám rendbe hozni?

Figyelt kérdés
A hajam eléggé el van töredezve. Sajnos az se lesz neki elég ha levágatom. Most mell alá ér, és egy olyan 10 centit szeretnék, így érne mellig. Esetleg valaki nem tudna rá valami pakolást, vagy hajra való szereket amitől rendbe jönne a hajvégem, és gyorsabban nőne?

2015. febr. 26. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A haj legjobb gyógyszere az olló. Ha levágatod, egészséges lesz, és gyorsabban nő majd. És persze folyamatosan kell vágatni, hogy ne roncsolódjon szét újra.

Nekem legalábbis ez használt.

2015. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A haj kettévált végei semmitől nem fognak összeforrni! (nem, még a szilikon tartalmú dolgoktól sem! ) vágasd le, mivel ha nem teszed egyre fentebb fog törni. Az sem igaz, hogy a hajad gyorsabban nő utána, mivel a hajad a hajhagymából nő és fogalma sincs mi történik a végénél (nincs keringése, idegei stb...-.-ˇˇ). De elérthet egy olyan állapotot a hajad, hogy gyorsabban törik, mint nő, így olyan mintha rövidülne.

A töredezett haj igénytelenséget sugall, te komolyan szeretnél igénytelennek tűnni mások szemében? Ha nem, akkor vágasd le az egész töredezett részt, utána majd ápolhatod különböző szerekkel.

2015. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. De en is emlitettem a leirasban hogy le lesz vagatva. A kerdes az volt hogy ezt kovetoen milyen szereket tegyek ra amivel folyamatosam tudom majd apolni es lesz is eredmenye nem ugy mint s legtobb kenceficenek.
2015. febr. 27. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!