Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Kallos termékek miért...

Andi80018 kérdése:

A Kallos termékek miért ennyire olcsóak? Mennyire jók, használja őket valaki itt?

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem világmárka és nem reklámozzák a tévében mint a divatmárkás termékeket...

Nem a Kallos olcsó, hanem a többi drága. Mert mi fizetjük a reklámokat meg mindent sajnos.

Vannak jó Kallos termékek, vannak rosszabbak is... meg persze kinek mi válik be. A hajfestékeit én nagyon szeretem, tartósak, szépek a színei. Van pár hajápolója is ami jó.

2015. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a hajpakolásai is jók!
2015. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen? Akkor köszi, már itt is olvastam egy-két kérdést ezzel kapcsolatban, valakinek jó volt, másnak nem. Holnap vennék pont hajápolókat, fényvédőt, mer ezek összesen nem kerülnek annyiba, mint a többiből két darab például. Köszi a válaszokat! :-)
2015. márc. 3. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Én hajpakolásról tudok nyilatkozni, nekem bevált!
2015. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem rendben volt minden kallos cucc amit eddig használtam. azért olcsó, amiért az első válaszoló írta. ugyanaz van ezekben is, mint pl. egy garnierben, nézd csak meg az összetevő listákat. a kallos lab35 vonala nagyon jó, meg ez az új arcápoló vonala is. hajolajak, pakolások is. de elvileg vannak gyengébbek is, krémmániás vélemények alapján, de még nem találkoztam ezekkel.
2015. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ja meg a hamvasító folyadék is jó. :D
2015. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm, akkor veszek pár dolgot ott! :-)
2015. márc. 4. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
nekem is és anyámnak is tönkretette a hajunkat a hajfestékük és a hajpakolásuk, én óva intenék mindenkit tőle mint a tűztől
2015. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!