Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van rajtam pár pattanás és...

S.nikolett18 kérdése:

Van rajtam pár pattanás és zavar viszont eléggé szârac az arcböröm tudtok ötletet tippet adni, vagy valami házi praktika?

Figyelt kérdés
Ha tudtok esetleg az egëszsèges hajjal kapcsolatba ötletek vagy hogy nektek mien termèkek vàlltak be azt is szivesen fogadom,nekem a hajam festett,ès fènytvesztett erre szeretnëk megoldást. Köszi

#egészség #bőrápolás #hajâpolàs #szèpsëg
2015. márc. 5. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én a mannszapantól rendeltem magamnak shea vajat és amióta használom nagyon szép az arc bőröm mondjuk igazán pattanásos soha nem voltam csak a menstruáció előtt viszont pár hónapja a szám melett a bőrömet valami olyan szinten kikezdte hogy vörös - száraz volt egy foltban és azt hittem soha nem fog elmúlni még orvosnál is voltam ...antibiotikum speckó krém és semmi...de a she avajtól tökééletesen megszűnt!! én ezt ajánlom neked, amúgy pattanásokra is jó ( www.mannaszappan.hu )

hajamra semmi pkaolást nem használok csak sampon - balzsam (pantene) és hajvégápoló. ennyi. nekem is festett a hajam és nagyon szép tőle

2015. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én az arcomra ha van időm, én méz + tojás vagy tojássárgával. Előtte a mézt megmikrózom, mert a meleg jó a pórusoknak. Elég ha beteszed 6mp-re. Rákenem az arcomra vattával, és rajtahagyom 40 percig. Hajra elvileg a sör a jó :)
2015. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ès ezek a szappanok nem szâitjàk tulsàgosan a bört?:) mert inkâbb az problèma hasznàlok garnier pattanasokra tonikot +bőr radirt,ës mellete nivea arclemosot,elegge szaritja ami persze a fealadat de ha hidratalom arckremmel nivea ejjeli-nappali meg ujra pattogok,szóval ez ilyen ördögikör szoktam hetente v ket hetente gözölni ahogy idöm engedi.

Ës ez a mèzes pakolàs hat? A mezbe csak törjem bele a tojast es keverjem össze? Hany db tojas kell hozza? Koszii:)

2015. márc. 5. 09:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Írtam priviben. A szappan igen az szárít, mint minden szappan. Nekem szerencsére még a háborús nagymami készített szappanom van, ami állatzsírból van, és semmi kémiai nincs benne. De az is szárít, de jobban megmosom az arcom ezzel mert tudom hogy nem a mostani szappanok.
2015. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én szappant nem rendeltem csak shea vajat. a tonikot meg szerintem felejtsd el mert az szárítja a bőrt

amúgy a mannaszappan természetes anyagokból van szóval ... :)

2015. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én a helyedben kipróbálnám mert tényleg jók ezek a manna cuccok. egy próbát megér. nekem bejött ! már azt hittem soha nem múlik el az arcomról az a folt ami nagyon ki volt száradva de csodát tett vele a manna
2015. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

nekem ezek vannak, tudom ajánlani

bocs hogy nem egy kommentben írtam le mindent csak utólag jutnak eszembe dolgok :D

2015. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ja és még valami! :DDD

kezdett nőni egy patti az orrom mellett, ez a későn érő patti ami bedagad és fáj. na hát ugye kenem magam a shea vajjal és "nem engedte" megérni, elmúlt tőle szóval nekem nagyon is használ :D

na tényleg leállok remélem tudtam segíteni szia/sztok :D

2015. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a garnier nivea manna stb szerintem felejtsd el, régen én is ezeket használtam, de nem segített semmit, csak szárított. az akneroxid hatásos krém pattanásokra, csak ez is szárít, de legalább eltünteti a pattanásokat, gyógyszertárban kapható. mellé kell fényvédőt használni, bioderma, vichy, avéne gyárt ilyen, ez is gyógyszertárban kapható. használj olyan hidratálókrémet mellé, ami nem pattanásosít, nincs benne komedogén anyag. ilyen pl. a dm-es ultra sensitive nappali és éjszakai hidratálója, vagy a müllerben kapható schaebens totes meer arckrém. én is ezeket használom. : ) ja és arclemosónak a dm-es babylove ultra sensitive fürdetőt használom. ez nagyon nagyon jó, nem szárít és olcsó.
2015. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja és a shea vaj is jó hidratáló, de nem csak a mannában kapható. bioboltban olcsóbb.
2015. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!