Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti levágatnátok a hajatokat...

Ti levágatnátok a hajatokat fiúsan rövidre, ha a férjetek erre kérne titeket? Van itt olyan, aki a férje kívánságára vágatta le és nem bánta meg? 25/N

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, hogy én nagyon ódzkodom tőle, de a férjem hónapok óta ezzel nyúz, mert mint mondja, őt a fiúsan felnyírt haj nagyon izgatja mostanában. Most hátközépig érő hajam van. A férjem ilyesmire gondolt: [link] (1. kép)

[link]


2015. márc. 5. 17:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2015. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ez nekem nagyon rövid.
2015. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Nem vágatnám le, ha nekem nem tetszik. Főleg nem ilyenre. Azért sok nőt nagyon megtörne egy ennyire fiús frizura. Engem biztosan. Mondjuk a férjem nem is kérne tőlem ilyet. Tanácsot ad ha kérek vagy mondja ha egy ötletem nem tetszik neki, de az utolsó szó mindig az enyém, mert nem érezné jól magát úgy, hogy én miatta nem vagyok jól a bőrömben. Mindig figyelembe veszem amúgy amit mond. Viszont én döntök. Mi van ha megválok a hajamtól, ő meg holnap lelép? :))) Á, ezt soha. :)
2015. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy ez túl nagy áldozat lenne, viszont barátnőm, meg nővérem azt mondja vágassam le, ennyit igazán megtehetek érte, mert nem nagy cucc.
2015. márc. 5. 17:11
 5/29 anonim ***** válasza:
46%
A nőnek a hosszú haj izgató ,az első képen a Cleopátra meg a mangás stílus állna jól . Ez nekem se és egyik nőnek se mutat klasszul .
2015. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Ehhez a frizuràhoz nagyon szép arc és vonalak kellenek. Érdekes mert én pàrom is ugyanezzel nyúz ( valami mánia? :-D ) igaz ő rövid hajjal ismert meg 10 évvel ezelőtt. Ennyire rövidre nem vàgatnám.
2015. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ez náluk, de lehet, hogy valami újkeletű dolog, mert ha ezzel kezdi, mikor megismerkedtünk, nem biztos, hogy most a felesége lennék...
2015. márc. 5. 17:14
 8/29 anonim ***** válasza:
69%

Nekem volt egy időszakom amikor a rövid hajért rajongtam, de erre még én sem vetemedtem, a legrövidebb kb. olyan volt, mint a Roxette énekesnőjéé még a jó 90-es években :)

A férjem egyetlen kikötése hogy szőke ne legyek, de ennél nagyobb beleszólást nem engedélyezek neki.


Úgy nézz ki, ahogy neked tetszik, ilyenbe ne menj bele akaratod nélkül, mert nagyon meg fogod bánni.

Egy nőiesen rövid haj is tud rosszul elsülni, nemhogy egy ilyen...

Kérdezd meg a kedves férjed, hogy ha neked a rikítóvörös göndör sörény jönne be, hajlandó lenne-e beáldozni magát... Van egy olyan érzésem, hogy nemleges választ kapnál.

2015. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
33%
Mindamellett meginterjúvolnám a helyedben hogy ferde hajlamai vannak, vagy mi a problémája hogy ennyire szeretné :)
2015. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Hát igen, valószínáleg nem menne bele.:) Csakhát akármit mondok neki, minden nap elmondja, úgyhogy már annyira unom, hogy van, mikor úgy vagyok vele, hogy oké, legyen meg az akarata, csak félek, hogy sírás lenne a vége a részemről.
2015. márc. 5. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!