Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Levágatnátok a hajatokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levágatnátok a hajatokat a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. 4 éve vagyok együtt a barátommal és nagyon jól megvagyunk! Februárban lesz az eljegyzésünk és idén szeptemberre tervezzük az esküvőt. A párom nem rég előállt azzal, hogy azt szeretné, ha eljegyzésig levágatnám a hosszú hajam rövidre. Én is gondoltam már rá, hogy kéne egy kis változás, mert régóta vagyok viszonylag hosszú hajú. Most hát középig érő hajam van. Nézegettem magam, és a páromnak végül is igaza van, mert jó lenne egy kis változás. Ez a hosszú és "semmilyen" haj már egy kicsit unalmas nekem is. Mondtam a páromnak, hogy úgy döntöttem, hogy levágatom vállig érőre. A párom viszont inkább azt szeretné, ha teljesen rövid, oldalra fésült fiús hajat vágatnék és hátul felnyíratnám. Nézegettünk közösen ilyen hajakat, de nem mindegyik jön be. Attól félek, hogy nem fog jól állni. Ha levágatom, akkor csakis a párom miatt. Azt megbeszéltük, hogy ha nem áll jól, akkor majd visszanövesztem kicsit hosszabbra.

Szóval bevállalnátok egy pasi kedvéért? Volt már valaki hasonló helyzetben?



2015. jan. 29. 12:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Őszintén? Persze. Ha nekem is tetszik az amilyen lesz akkor miért ne tegyek a kedvére? Nekem semmibe nem kerül, neki viszont jobban tetszenék.
2015. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Csak akkor, ha én is úgy akarnám, egyébként semmiképp.
2015. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha neked nincs ellenedre, levágathatod, de csak azért, hogy neki kedveskedj vele, azért ne csináld. Úgy fogadjon el, ahogy vagy és ahogy te jól érzed magad.
2015. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Csak azért sem.

(Bár én nem alapjáraton nem vagyok az a mások kedvében járós, párkapcsolat-kibírós alkat.)

2015. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Én nem tenném, 2 éve vágattam le a hajam (nem pasi miatt és nem is ennyire rövidre, de azért elég drasztikusan), azóta se nőtt meg rendesen, és nagyon fáj a szívem érte. Sajnos ez a visszanövesztem nem 2 perc. Az esküvőn meg gondolom a legjobban szeretnél kinézni, szerintem addigra nem sokat nőne, ha esetleg mégse tetszik, vagy pont olyan hosszú lenn hogy semmit nem lehet vele kezdeni.
2015. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Olyan rövidre biztosan nem, a vállig érő a legrövidebb amire vágatnám.
2015. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

A nőnek a hosszú haja az egyik legfontosabb ékessége.Ne akarj magadból férfit csinálni.


30F

2015. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%
#7 pfft. Idióta.
2015. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Olyat csinálj amilyet szeretnél és tudod, hogy őt sem zavarná. Ha neked nem tetszik a nagyon rövid, felnyírt haj akkor csak azért ne csinálj olyat mert ő olyat szeretne.

Kezdetnek bőven megteszi a rövidebb, később még úgyis lehet rajta rövidíteni, ha te is szeretnéd.

2015. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem vágatnám le. Te vállig érőt szerettél volna, akkor vágasd olyanra. Eleve nem vágatnék fiús hajat magamnak senki kedvéért sem.

De egyébként még sose fordult elő, hogy egy férfi megmondta volna, hogy milyen legyen a hajam. Mindig azt mondták rá, akármilyen volt, hogy így tetszem nekik.

2015. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!