Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Növesztem a hajamat, de egy...

Növesztem a hajamat, de egy ideje mintha "megállt" volna. Túl lehet lépni egy bizonyos hosszt?

Figyelt kérdés

Derekam aljáig érő hajam van. Évek óta magam vágom, fodrászt nagyon rég nem látott, egyelőre úgy gondolom, jól is van így, sok centit vesztettem már az olyan fodrászok miatt, akik szerint mennyivel jobb a rövidebb haj, és már csak a potyogó tízeseket láttam a padlón.

A hajvégeimből 3-4 havonta vágom a lehető legkevesebbet, mindig figyelek az ollótartásra. Bevállalom, hogy a hét utolsó két napján kenyeret lehet kenni róla, hogy ne száradjon ki a sok mosástól. Serical latte pakolást használok hajbalzsam helyett. Nos, ez mindeddig tökéletes volt, de már feltűnt, hogy ennél hosszabbra csak akkor tudom hagyni, ha bevállalom a töredezést. Alapvetően sok, enyhén hullámos hajam van, se túl vastag, se túl vékony hajszálakból, változó módon kötöm össze, hogy ezzel is kíméljem. Ez lenne a "kódolt" hajhosszam, vagy túl lehet ezt lépni?


2015. márc. 7. 07:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!