Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik lehet ez az orrfacsaróa...

Melyik lehet ez az orrfacsaróan büdös női parfüm?

Figyelt kérdés
Leírni nem tudom, semmihez nem hasonlítható, fújtóan büdös szaga van, néha érzem és általában nőkön. Ismerősön még nem szaglaltam, idegent meg nem kérdeztem meg. Tudnátok tippeket adni? Bemennék valami drogériába és megnézném a mintákat hogy az-e.
2015. márc. 8. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Formaldehid?
2015. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit érezhettél. Nekem pl a nagy klasszikus Chanel 5 üti ki az orrom, rettentően büdös pacsuli szaga van.
2015. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Ennek nem pacsuli szaga van, hanem egyszerűen büdös. Nem erősen illatos, hanem émelyítő.
2015. márc. 8. 12:47
 4/8 anonim válasza:
Anyukam hasznalta regen az avonos Volvare (ha minden igaz) nevü parfümöt. Hat en attol konkretan rosszul voltam mindig...szamomra "hanyingerszaga" van.
2015. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre tényleg értelmes válaszokat vársz? Minden ember más, mást talál büdösnek is. Nyilván akin érezted, annak is tetszik, különben nem fújná magára.

Esetleg ha azt leírtad volna, hogy milyen idős, milyen stílusú nőkön/lányokon érzed, jobban lehetne találgatni. Mert mondjuk a 40 éves hölgyek kicsit más kategóriákból választanak, mint egy 16 éves tinilány. A stílusból meg következtetni lehet az árfekvésre (egy hipertrendinek öltözött 25 éves kislány nem valószínű, hogy Chanel parfümmel nyomul....).

Ha még legalább vmi illatkategóriát is mondanál, pláne egyszerűbb lenne. Édes? Virágos?


Egyébként ami számomra iszonyatos szagú, az a pink sugar. De szerintem azt tudnád mihez hasonlítani, mert konkrétan vattacukor illata van, és elég erős.

A másik a Chanel No. 5, elég drága és kedvelt parfüm, de szerintem bitrányos szaga van. Engem konkrétan arra emlékeztet, mikor valaki teliszarja a WC-t, majd rányom egy jó adag illatosítót.

Az ilyen drogériás parfümök között (olcsóbb kategóriások) meg elég sok büdös van....

2015. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25=15*
2015. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nem egy bizonyos parfümre, hanem egy bizonyos illatjegyre vagy ennyire érzékeny. Meg tényleg, az a másik, hogy mindenkinek más az ízlése, és mástól hány sugárban.

Amúgy nekem is a legalja a Pink Sugar, attól én tényleg hányni tudnék. Aztán jönnek a sorban az aldehides parfümök, a párszáz forintos vackok, amikben csak az alkohol érződik, meg az összes tömény kókuszos-vaníliás-csokis csoda (leginkább a kakaóvaj illatú akármit nem tudom elviselni).

2015. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pink Sugar :D
2015. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!