Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért nem maradnak meg rajtam...

Mért nem maradnak meg rajtam az illatok? (nem vagyok büdös, nem száraz, nem zsíros a bőröm) Vagy ez a parfümtől is függ? (Star Nature Vanília)

Figyelt kérdés

2013. nov. 25. 19:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem is ugyanolyan parfümöm van de nekem megmarad az illata
2013. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te mennyit szoktál fújni? És hova?
2013. nov. 25. 19:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megmarad rajtad, csak te nem érzed. Az ember a saját illatát nem érzi annyira, mert már hozzászokott. De mások biztos érzik.

Nekem is volt olyan, hogy befújtam a nyakam, hajam, ruhám, mert nem éreztem, aztán mások meg túlságosan is érzeték rajtam.

2013. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
én szoktam a csuklómra és a nyakamra
2013. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3: Lehet, hogy van benne valami. Múltkor is találkoztunk barátnőm barátnőjével, és mondta, hogy vanília illat van... Én meg nem éreztem semmit. :D

#4: Én is oda szoktam. :)

2013. nov. 25. 19:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy függ a parfümtől is. Ez a Star Nature elég gagyi változat, persze olcsó, de egy drágább, jobb minőségű parfüm sokáig tartana.
2013. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert gagyi parfümöt használsz, ezeket a sztárnécsöröket már csak azért se fújnám magamra, mert ki tudja, mivel ütik fel őket. Tele lehetnek mindenféle illegális vegyszerrel.. Próbálj ki egyszer egy igazi parfümöt, 2 fújást se bírsz majd robbantani magadról.
2013. nov. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ezért:

Parfüm (extrakt) - 15-30% parfümolaj tartalom, tartósság: akár 8 óra

Parfümös víz ( Eau de Parfum, EdP) - 8-15% parfümolaj tartalom, tartósság: 4-6 óra

Toalettvíz (Eau de Toilette, EdT) - 4-8% parfümolaj tartalom, tartósság: 2-4 óra

Kölnivíz (Eau de Cologne, EdC) - 3-5% parfümolaj tartalom, tartósság: 1-2 óra


Tehát a parfüm minőségétől függ a tartóssága, viszont az előttem szólók nagyon jól írták, hogy te saját magadon nem érzed sokáig, mert nagyon gyorsan hozzászokik az orrod.

2013. nov. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#6: Hát, ha adsz rá pénzt, szívesen...

#8: "A Star Nature parfümök egységesen 70 ml-es kiszerelésben kaphatók, az átlagosnál 4-6%-al magasabb parfüm koncentrációval." A mondat 2. fele az "érdekes".

2013. nov. 27. 17:45
 10/11 anonim ***** válasza:

El ne hidd már, nyilván el kell valahogy adni a szart is a naiv vevőnek.

Egyébként egy ilyen gagyi star nature 1200 ft körül van, láttam a Müllerben. Elárulok valamit: kicsit félreteszed a zsebpénzed, 6000 ft-ért már tudsz venni komoly illatokat leárazva csak jól szét kell nézni, főleg online-parfümériákban: így vettem már Guerlaint, Moschinot, DKNY-t.

2013. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!