Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a hajszín a nyáron barnább...

Ez a hajszín a nyáron barnább bőrűeknek is jól állna?

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 8. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, kinek tudna egyáltalán jól állni egy ennyire műpiros haj. A kilencvenes években volt nagy divat.
2015. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szerintem ennek a színésznek nagyon jól áll:)

nekem most szőke hajam van de gondoltam váltok másfelé:)

2015. márc. 8. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szín csak hófehér bőrhöz áll jól.
2015. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
WTF?Rihannának 2 éve ilyen hajszine volt és rohadt jól állt neki ne beszéljetek összevissza
2015. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rihannának is csak két kiló vakolathoz állt jól, natúr sminkkel meg smink nélkül úgy nézett ki ezzel a hirtelenpiros hajjal, mint vmi proli cigányasszony...
2015. márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5. vagyok, még valami:

és amúgy Rihanna tényleg szép nő, szóval nem irigykedésből mondom, de a fekete meg a csokibarna hajak sokkal jobban álltak neki.

2015. márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a lánynak sem áll jól, Rihanna meg egyenesen olyan volt vele, mint egy útszéli repedtsarkú. Egyébként sem valami szép ez a hajszín, a vörösnek millió szebb árnyalata létezik. Fehér bőrhöz tényleg szebb, de egy ennyire természetellenes hajszínnél már teljesen mindegy.
2015. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg azért ne hasonlítsunk már össze egy dívát, aki folyamatosan celebként jelenik meg mindenhol, mint egy átlag csajt Magyarországon... Amit Rihanna megtehet, az egyáltalán nem biztos, hogy való egy iskoláslánynak...
2015. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!