Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől vannak a pattanásaim?

Mitől vannak a pattanásaim?

Figyelt kérdés

Sosem volt sok pattanásom talán 2 éve pár hónapig bár akkor sok rosszat ettem azóta fogytam is meg nőttem legalább 10 centit. Mostanában különösen oda figyeltem az étkezésre, semmi fűszeres semmi tészta semmi édesség inkább csak zöldségek meg húsok. Már lassan 1 hónapja náthás vagyok lázam nem volt. Az MR ki mutatta hogy arcüreggyulladásom van. Azon gondolkodtam hogy attól lehet-e hirtelen ilyen nagy mértékű pattanásom? Illetve mostanában sok teát ittam inkább zöld teát meg gyömbért meg ilyeneket. Illetve neki álltam pár hónapja teafaolajjal kenni a bőröm. És anyukám vett még nekem ilyen kénes szappant is.


A kérdésem az lenne hogy lehetek az arcüreggyulladástól pattanásos vagy a fent felsoroltak közül valamitől? előre is köszönöm :)



2015. márc. 9. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem betegségtől simán kijön. arcüreggyulladástól meg főleg kijöhet. ha meggyógyulsz, szerintem le fog tisztulni az arcod. a teafaolaj is jó segítség. :: )
2015. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!