Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok, Kozmetikusok,...

Fodrászok, Kozmetikusok, Körmösök?

Figyelt kérdés
Leginkább arra lennék kíváncsi hogy még tanuló korotokban volt-e valami hiba ami el követtetek? Mi volt a következménye? :) Kozmetikusnak készülök, jövőre kezdem a sulit és kicsit aggódom hogy esetleg valami durva hibát vétek majd ....Illetve attól is félek hogy a vendég köröm majd később hogy fogy kialakulni? Sok idő ? Előre is köszönöm!!

2015. márc. 10. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Körmös vagyok, a legnagyobb hiba az volt, hogy hagytam a vendéget beleszólni a munkámba (ne reszelj annyit, az ott vastag, az ott széles, ne így csináld, majd én megreszelem), és hagytam, hogy hülyére vegyenek az időpontokkal ( nem jött, késett, variált).
2015. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is azt tudnám mondani, amit az első válaszoló. Eleinte hagytam, hohy a vendégeim a fejemre nőjenek. Aztán amikor beleuntam, rájöttem, hogy muszáj a sarkamra állnom és elmagyarázni nekik, hogy az időpontot nem viccből adom, én vagyok a szakember nem pedig ő, hogy beleszóljon a munkámba csak azért, mert egy női magazinban olvasott valami hülyeséget, amit általában olyanok írnak, akiknek fogalmuk sincs a témáról. Határozottnak kell lenni, de nem bunkónak. A vendégeknek meg kell érteniük, hogy szolgáltatók vagyunk nem szolgálók!
2015. márc. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!