Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik gyakran mosnak hajat...

Akik gyakran mosnak hajat (1-2 naponta) milyen gyorsan törik a hajuk?

Figyelt kérdés
Egyéni válaszokat várok, nekem sajnos nagyon törik és kezdek a hajnosásra gyanakodni, hogy amiatt.
2015. márc. 15. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Fodrászként mondom, hogy nem egészséges 1-2 naponta hajat mosni.

Ha teheted min várd meg a 4 napot és így mosd.

2015. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Fogalmam sincs, mert rövid, nem törik. Amúgy én meg mondom neked, hogy ne hallgass egy fodrászra, ha nekiáll olyanról okoskodni amiről fogalma sincs. Nem egészségtelen a naponta történő hajmosás, ez az idióta urban legend csak itt tartja magát. Lehet, hogy hosszabb hajnál hamarabb törik tőle a hajszál, de a haj törése azért nem egészségügyi probléma, ebben egyezzünk ki.


Amikor hosszabb hajam volt (vállig-hát tetejéig érő), akkor is naponta mostam és semmi baja nem volt tőle.

2015. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem hátközépig ér, mindennap mosom, és nem törik.
2015. márc. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Nem okoskodom, csak elmondtam hogy nem egészséges. Ha nem olyan munkát végzünk nem koszolodik a haj ill a fejbőr amiért mosni kéne.

Nekem személyes tapasztalatom nincs de több embernek problémát váltott ki a mindennapi haj mosás pl. száraz haj, zsírosabb haj.

Egyébként ha mosod minden nap továbbra is akkor legalább 3 naponta tegyél fel pakolást a hajadra és hajvég ápolót használj.

Remélem lesz javulás.

2015. márc. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 1-kétnaponta mosom, mert sportoló vagyok, a hajam hátközépig ér, de ha figyelek a balzsamozásra, pakolásokra, akkor nem törik olyan gyorsan mint mikor nem használok hajápolókat csak sampont.
2015. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam csalni, hogyha már nem olyan friss, de még nemrég mostam meg és valahova mennem kell, hogy csak a tetejét mosom meg. Így eltakarja a zsíros részt.
2015. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
rövid hajam van 2 naponta mosom így nem törik, de másfél havonta vágatom is
2015. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!