Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon töredezett haj ellen...

Nagyon töredezett haj ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Vágatni, majd ápolni
2015. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vágás, balzsam, pakolás.
2015. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a végéből vágatás, balzsamot mindenképp használj minden hajmosás után és csak a hajvégekre (utána alaposan mosd ki), argánolaj a végekre simán mehet és próbáld keveset vasalni,nem magas hőfokon szárítani. a keratinos pakolás is jót tesz neki. nekem az a fajtája tetszik, amikor befóliázzák a hajadat és rámennek vasalóval a fóliára és az anyagot beszívja a hajad. attól szép és puha lesz, de költséges és több alkalom kell belőle. esetleg készíthetsz magadnak házi pakolásokat, de azt is úgy éri meg, ha rendszeresen csinálod és amíg rajtad van melegben van a hajad (lehet venni búrát fodrász kellékesben 2000ft-tól). valaki szerint a meleg olló is jó, én még nem hiszek benne.:D remélem tudtam segíteni.:)
2015. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A Syoss wonder hajpakolás ér valamit? Hajmosás után szoktam vele befújni a hajamat. Amúgy Elseve nutri-gloss tükörfény sampont és balzsamot használok.

2015. márc. 22. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
az én tapasztalatom szerint az egyetlen, amit tudsz tenni, hogy nem töröd szét. ez leginkább a fésűvel történik, nekem amióta nem fésülködöm csak hajmosás után (miután már balzsamozás közben az ujjammal kibontogattam a hajam, szóval tényleg csak áthúzom rajta a fésűt) azóta nincs ilyen gondom. előtte évekig nem tudtam megnöveszteni pedig ráfújtam meg kentem én minden szart. meg persze vigyázz, hogy ne cipzározd oda, ne tépd ki a táskád pántjával, stb.
2015. márc. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!