Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit csináltok a zsíros és...

Kérdező1006 kérdése:

Ti mit csináltok a zsíros és nagyon töredezett hajatok ellen? Mit használtok rá? Hol lehet kapni? Mennyibe kerül? Stb.

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 18:50
 1/2 anonim válasza:

Vegyél zsíros hajra való sampont.abban sajnos nemtudok segíteni milyen márka legyen a termék. De üzenetben tudok küldeni egy oldalt neked, ahol véleményezik és pontozzák is az adott termékeket. :) Azért nem akarom ide, mert még reklámozás miatt törölnék a kommentem.

Töredezett haj problémáról már bővebben tudok nyilatkozni. Nekem is ilyen. Erre sok variáció van. Először is itt jól meg kell választani a balzsamodat, hajpakolásodat.Neked kell kitapasztalnod, hogy melyik lesz jó.Az a lényeg, hogy ezeket ne a fejbőrödre, hanem inkább a hajad közepétől kend fel, mert ha az egészre menne akkor még zsírosabb lenne a hatás. Miután alaposan kimostál mindent a hajadból utána érdemes hideg vízzel zárni az egészet, hisz a meleg víz "megnyitja" a hajad külső rétegét ezáltal még sérülékenyebb lesz. A hideg víz pedig "lezárja". Hajszárítás előtt használhatsz hővédőt (ha vasalod a hajad akkor azelőtt is), ez valamilyen szintén megvédi a magasabb hőmérséklettél, ami a hajadat éri.Ezt is a végeire fújd csak, mert zsírosíthatnak. Viszont a hajápoló termékeknél figyelj arra, hogy kerüld a szilikontartalmút, mert ezek csak látszatra szépítik meg. Emelett még ajánlanám, hogy menj el fodrászhoz és vágasd le a töredezett részeket és ha eltűntek utána tényleg rendesen ápold.:)) Érdemes lenne ezzel kezdened. A töredezett hajon sajnos csak az olló segít.

Remélem tudtam segíteni és akkor elküldöm az oldal nevét. üziben . :)

2014. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én avonos argánolajas szérumot használok,nekem bevált,mert szép és jó a töredezettség ellen is.
2014. márc. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!