Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megeri elektromos...

Szerintetek megeri elektromos epilatort venni, kinek mennyire valt be?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Van nem elektromos epilátor is?:O Sztem megéri,először picit fájdalmas de meglehet szokni,szép sima a hatás,bár nem vmi tartós.
2010. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem nem éri meg mert több óráig tart vele egy lábat leszőrteleníteni, és teljesen le sem viszi... azon gondolkodtam egy csipesszel hamarabb végeznék lehet, és az eredmény is jobb lenne.

Vegyél inkább gyantagépet.

2010. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is megéri. tartósabb mint egy borotva vagy egy krém, egy idő után már ritkább is lesz, nem lesz olyan erős. Igaz, hogy sokáig tart vele a művelet. de ha kiszámolod jobban kijössz vele, mintha havonta 2* vennél borotvát.

az előttem szólónak meg: tudod miért nem szedi ki mindet? mert nem egyszerre nő vissza, mivel az 1 mm-eseket nem tudja leszedni, és 1 hét után az már megnő. gondolkozzál!!!!!!!!!

19/L

2010. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!