Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a BioHair...

Mi a véleményetek a BioHair szalonokról? Jól vágnak hajat? Kedvesek? Képről tudnak hajat csinálni?

Figyelt kérdés

Szeretném levágatni a hajam, de nem tudom hogy jó-e ez a hely?:) Sok helyen vágattam már a hajam de még egyszer sem vágták le úgy a hajam ahogy én szeretném, pedig semmi különlegeset nem szoktam kérni, csak egy egyszerű tépett hajat. Ha mutatok egy képet nekik meg tudják csinálni ugyan olyanra?


Fontos lenne...:)



2015. márc. 27. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
én ugyan nem voltam, de mindenkitől azt hallom hogy nem valami jók. max a nagyon egyszerű kérésedet tudják teljesíteni.
2015. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is gyakran hallok fanyalgást rájuk, mégis, bárhol próbálok más fodrászt, előbb-utóbb visszakanyarodok hozzájuk.


Én azt figyeltem meg, kb. 5 szalonjuk kipróbálása után, hogy bármennyire is elvileg ugyanaz a képesítésük, mindent összevetve nem ugyanaz a színvonal. Eddig nekem a Petőfi Sándor utcai, belvárosi szalon jött be a legjobban, itt már több fodrász is vágta a hajam, és mindig remekeltek, pedig kényes vagyok és extra rövid hajakat kértem, tehát nem a szokványos kategóriában mozgok.


Nekem tetszenek, mert:

- kedvesek, barátságosak, de nincs kötelező csevegés - bevallom őszintén, én a fodrásznál csöndben akarok kikapcsolódni és nem a magánéletemet vagy az ő magánéletét hallani.

- gyorsak

- precízen vágnak

- nagyon figyelnek a tisztaságra

- kép alapján hűen tudják rekonstruálni, amit szeretnék. Ez utóbbi nyilván a realitáson belül igaz, a fodrász "hozott anyagból" dolgozik, vagyis csak azzal tud kezdeni bármit, ami a fejeden van, csodát tenni nem tud. Szóval hogy neked tudnak-e ugyanolyat csinálni, mint amit kinéztél, az azon múlik, hogy a hajad alkalmas-e rá. No meg amúgy vágás közben is lehet kommunikálni, ha látod, ahogy dolgozik, hogy "oldalt kicsit tépettebbre mehet, elöl meg rövidebbre"...

- jó áron teljesítik mindezt

2015. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez fodraszfuggo...
2015. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es a szegedirol (arkad) valakinek tapasztalata?:) amugy nagyon szepen koszonom a valaszokat!:)
2015. márc. 28. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a párommal Pesten a Kálvinra járunk, ott van egy lány, aki nagyon érti a szakmát. A párom javasolta, mert én tartottam első körben a Biohair-től, de végül bementem és kértem Mónit, hogy ő csinálja meg a hajam. Szépen vágta le, pedig problémás a hajam (elöl-hátul lépcsőzetesre van vágva, amúgy meg totál göndör), kérés nélkül göndörre is szárította, én elégedett voltam, nem is volt drága.
2015. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En is voltam szegediben:D jol vagta le a hajam, kedves volt, csak jot tudok mondani. VISZONT attol, hogy epp kifogtam egy jot attol ugy latom a tobbi nem volt valami ugyes, kedves...:/
2015. júl. 7. 00:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapvetoen mindig gyors fodraszatba jarok.. A bejelentkezos fodraszoktol kivagyok. Vagy utanam ker valakit, es be sem fejezett kapkod es elcseszi vagy gyerekek miatt lemondja az idopontokat. Szoval a Quick Hairbe mentem eloszor, ahol negativ tapasztalatokkal gazdagodtam, majd a Duna Plaza Biohairbe. Nagyon pozitivan csalodtam. A recis holgy nagyon kedves volt, egybol mondta mennyit kell majd fizetnem. A kis fodrasz lany nagyon jol vagott, mosas kozben balzsamot is kaptam. Nagyon el volt toredezve a hajam es ki volt szaradva. Festes es a meleg betett neki. Hagytam, hogy levagja az eltoredezett reszt amit szuperul csinalt. Kiszaritotta es hajvegapolozta. Meg hajszaritas elott kifesulo sprayt is kaptam, igyekezett nem tepni a hajam. Maximalisan elegedett voltam vele, biztosan vissza megyek :)
2015. aug. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!