Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » BioHair fodrászszalonról...

Kvindzsó kérdése:

BioHair fodrászszalonról milyen tapasztalataitok vannak? Elsősorban hosszú hajú lányok tapasztalati érdekel.

Figyelt kérdés

Melyik BioHair szalonban dolgoznak a legjobban? Igényes munkát végeznek? Kedvesek a fodrászok?

Ha ez nem jó szalon, akkor hova érdemes menni hajat vágatni?



2014. okt. 19. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Én úgy éreztem magam, mint egy marha a futószalagon. De komolyan. Nagyon ügyetlenül dolgoztak, mogorvák voltak, miután elhagytam a szalont nem volt olyan selymes a hajam, mint szokott lenni fodrász után. Tehát nem ajánlom. Több, különböző biohairben voltam, de egyik sem jött be. Szerintem inkább keress egy rendes fodrászt.

A Pascal stranddal szemben van egy fodrászat, ami NAGYON jó.

2014. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kecskeméten voltam már, panaszom nem lehet. Fél oldalas frufrut kértem és a hosszából vágást, mert már töredezett volt. Tök jó lett a végeredmény. Ha valami bonyolult extrát akarok, akkor elmegyek egy "saját" fodrászhoz, de ilyen frissítő vágásra tökéletesek.


Nekem régebben fodrásztanulók is rendszeresen vágták a hajamat órán, úgy is, hogy közben a tanár nem nézegette, meg irányította őket, az is mind tök jó lett, még a legjobbakat ők vágták életemben.


Mindenki azt mondja a BioHairre meg a többire, hogy csak béna kezdők vannak. Hát nekem az a tapasztalatom, hogy a kezdő még talán jobb is -sima vágásra legalábbis- mert odafigyel és azt csinálja, amit kértél, nem úgy van vele, hogy 10 év tapasztalatával majd ő tudja, meg rutinból nyes valami szokásosat.


Értelmesen el kell mondani mit kérsz. Olvastam, hogy valaki csak a végét akarta levágatni és a derékig érő haját állig levágták. És ő addig aludt a székben vagy mi? Egyáltalán vajon mit mondott a fodrásznak? Mert szerintem sokan nem is kommunikálnak, alig lehet belőlük kihúzni, hogy mégis mit vágjanak nekik aztán meg csodálkoznak, hogy nem olyan lett, amit elképzeltek. Na jó, de el is kéne magyarázni nem csak képzelni.


Ha képet viszel, akkor meg kérdezd meg, hogy alkalmas-e rá a hajad, mert ha a képen a nőnek 3x annyi és 3x olyan vastag haja van, akkor nem biztos, hogy a tiéd is úgy fog kinézni, hiába vágja ugyanazt a formát.

2014. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A legtöbb biohairben nem azt kapod amit kérsz ez különösen igaz a dunakeszin lévő üzletükre.Egyszer láttam ahogy kallosbol töltötték fel a pakolást és a hajszeszt!Ezért érdemes figyelni hogy mit ken az adót fodrász a hajadra és mindig meg kérdezni.Nekem egy Emma nevű roma hölgy vágta a hajamat és nagyon el rontotta szóval nincs jó tapasztalatom inkább quick hair.
2014. nov. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten a "futószalag" tetszik. Ami mondjuk szerintem nem igaz. Én a körmömet is csináltattam már többször Nail'n'go-ban, ami szintén ez a megoldás, csak manikűrre, műkörömre.

Aki csinálja szépen bemutatkozik, kedves, normális. Beszélgettem is személyesebb dolgokról velük, de ha nem nyitsz, akkor nem cseszeget ezzel az erőltetett érdeklődéssel, hanem akkor a frizurát, fodrászatot érintő dolgokról van szó.


Én kifejezetten utálom a garázs és sufni fodrászatokat, kozmetikusokat, manikűrösöket, akik rögtön ilyen erőszakos érdeklődésbe kezdenek, hogy hány éves vagy, van-e valakid, hol dolgozol, hol tanultál, saját lakásotok van-e stb. A félreértések elkerülése érdekében, ezek a témák nem azért frusztrálnak, mert valami nincs rendben. Fiatal vagyok, van egy jó házasságom, jó állásom, szép a lakásunk, de egyszerűen a fäsz ki van, mikor elmegyek, szeretnék egy hajvágást és akkor jön hozzá ez a szájtépés meg kérdezősködés. Egyszerűen sokszor úgy vagyok vele, hogy fogd már be a pofádat és csináld, amiért fizetlek.

A biohair-ben, meg a nail'n'go-ban pedig fesztelenül végül elbeszélgettem nagyon kellemesen eddig mindenkivel, aki velem foglalkozott, mindössze azért, mert a "futószalag" abban nyilvánul meg, hogy nem kezdi el egyből ahogy belekezd a dolgába, hogy "És dolgozol? Hol?" hanem a dolgával kapcsolatban mond pár mondatot és abból leveszi, hogy mennyire vagyok kommunikatív és ahhoz alkalmazkodik, nem érzi szent küldetésének, hogy barátkozzunk.

2015. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!