Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vagány hajat szeretnék, nem...

Vagány hajat szeretnék, nem tudom milyen hajszín állna jól?

Figyelt kérdés

40-es nő vagyok, barna a hajam, rövid tépett frizurám van. Mostanában küszködöm a hajszínemmel. Múltkor befestettem intenzív vörösre, de nem tetszik. Azt hittem, vagány lesz, de olyan "vénasszonyos" lett, szóval öregít. Ezt akarom most eltüntetni, de nem tudom milyen hajszín lenne jó, esetleg valami csíkokat, vagy tincset beletenni. Nem tudom, miért öregít a vörös, barna a szemem barna a hajam, ettől a vöröstől még az eredeti hajszínem is jobb, de mindenképp festenem kell, mert őszülök, és jó lenne ezt a színt feldobni valamivel.

Tudnátok ötletet adni?



2015. márc. 30. 12:11
 1/2 Lubbock válasza:

Hát én még csak 12 éves vagyok de megpróbálok segíteni. Esetleg ha még mindig vörös akkor bele fekete csíkok, vagy uncsimnak királykék haja volt. Remélem tudtam valamit segíteni.



2015. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem tudom, milyen szintű extremitásra gondoltál, kérdező, de megpróbálok segíteni neked - így utólag is. :)


szerintem unblock a világosabb színek nem öregítenek, egy szőkés barna, vagy egy szép szőke (nem az ilyen hirtelenszőkékre és sárgákra gondolok). Amit tapasztalatból tudok, hogy a sötét színek viszont keményítik a vonásokat - ez persze biztosan arc típustól is függ!


egy kellemes átmenet világosabb árnyalatba is szerintem tud természetesen, mégis vagányan és szexisen hatni! :)

habár én csak a húszhoz közel taposok, és én aztán tényleg oda meg vissza voltam a kék, rózsaszín meg ilyen olyan hajért - magamon is - mostanában mégis csak beláttam, hogy a kevesebb néha több és akár vagányabb is. (persze azért még mindig mondom egy sellőhajra, hogy "hú,ez király")


ha nagyon szeretnél valami extremitást, akkor is inkább lágyabb, pasztellesebb színekkel kísérletezz szerintem, mert - csupán az én véleményem szerint!! - egy erős rózsaszín vagy akármilyen neonos beütésű szín nem tinédzser korban néha kicsit már olyan erőltetett hatást biztosít (számomra!!). például amikor egy korosodó nőn meglátok egy narancssárgás vagy rózsaszínes vörös árnyalatot, mindig csak a szó jut eszembe, hogy "klimax vörös"...


de kedves kérdező! a lényeg, hogy magadnak tetszél, és elfogadd magad olyannak, amilyen vagy! :) még ilyen nagyon fiatalon is úgy gondolom, egy nőt szexivé a magabiztosság tesz (részben)! :)

2015. aug. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!