Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El szeretném adni a hajvasalóm...

El szeretném adni a hajvasalómat, mert egy jobbra szeretnék beruházni. Mi lenne a reális ár, szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy Remington Sleek&Curl hajvasalóm van, októberig még van rajta garancia, és 12 ezerért vettem. 9 000 reális érte?

2015. ápr. 2. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha használt, akkor 4-5000-nél nem fog többért elkelni, hiába vetted drágán
2015. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy már 7-8 ezerért is lehet kapni azóta. Egyébként én hétezret mondtam volna reális árnak használtan, de így, hogy rákerestem és újan lehet annyiért venni, így én is azt mondom, hogy 4-5 ezret jó ha kapsz érte.

Amúgy ez egy tök jó hajvasaló, elárulod, hogy milyet szeretnél venni és miért?

2015. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, időközben rákerestem, és láttam hogy mostmár újonnan is csak 7000 :/ Nekem nem csúszik olyan könnyedén a hajamon, mármint csúszik, csak olyan furcsa, és a hajvasaló amit néztem az nagyon jónak tűnik youtube videók alapján.:)

Babyliss Pro Nano Titaniumot néztem ki :)

2015. ápr. 2. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!