Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáz ha szőrös a hátam...

Nagyon gáz ha szőrös a hátam és a fenekem? 16\F

Figyelt kérdés
Elég szőrös a hátam és a fenekem is viszont nem merem leborotválni mert akkor meg jobban nő. Mit kéne csinálnom?
2015. ápr. 2. 20:58
 1/4 anonim válasza:

Egy ferfinal nem olyan ciki.

A fenekeddel? Semmit.. xdd hiaba borotbalnad vagy gyantaznad

Meg roszabb lenne

2015. ápr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fenéknél nem gáz, de engem kimondottan taszítani tud, ha valakinek a háta tiszta gyapjú...persze nője válogatja...
2015. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Manapság már sehol nem látni szőrös férfiakat a médiában, így a te generációdat képviselő lányoknak valószínűleg szokatlan és azt a benyomást kelted bennük hogy ápolatlan, vagy legalább is abnormálisan szőrös vagy.

Ha betöltötted a 18-at és lesz rá pénzed eltávolíttathatod lézerrel vagy IPL-lel ha nem tudsz vele együtt élni.

A férfiak ahogy öregszenek úgy válnak egyre szőrösebbé. Készülj fel hogy csak rosszabb lesz. Sorry. Ez van

2015. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon gáz,nekem legalábbis nem jön be. :)
2015. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!