Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg nem lehetséges, hogy...

Tényleg nem lehetséges, hogy ilyen hajam legyen?

Figyelt kérdés

Egy hónapja festettem ilyen színűre a hajam, nem először:

[link]

És most ilyet szeretnék:

[link]

Szerintetek a fodrász megtudná csinálni? Nem szeretnék hónapokat várni, amíg kikopik.



2015. ápr. 6. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha fodrászra bízod, akkor simán meg tudja csinálni úgy, hogy minél kevésbé roncsolódjon. Ha pedig még ápolod is, nem lesz gond, szóval szerintem vágj bele bátran! :)


22N

2015. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos nem egy lépésben csinálnám, bár leginkább sehogy nem javaslom. Ez már olyan változás, ami mellett teljesen tönkre fog menni a hajad mindenhogy, egy körben pedig kizárt, hogy jó legyen az eredmény. Főleg ha a végeket még jobban kiszőkíttetnéd... az eredmény sanszosan az lesz, hogy jó 15-20 centitől búcsút mondhatsz.
2015. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) Beszéltem a fodrászommal és azt mondta, hogy hosszadalmas folyamat lesz, de megtudja csinálni.
2015. ápr. 6. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!